„W trosce o nasze bezpieczeństwo”. Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

2016-03-29 12:54:28(ost. akt: 2016-03-29 13:33:01)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Komisja powołana przez Starostę Braniewskiego we wtorek (22 marca) rozstrzygnęła konkurs plastyczny etapu powiatowego ogłoszony przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej, którego celem jest poszerzenie wiedzy dzieci i młodzieży na temat zachowania bezpieczeństwa w przypadku wystąpienia różnego typu zagrożeń.
Tegoroczny konkurs dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz specjalistycznych ośrodków szkolno-wychowawczych i świetlic terapeutycznych przebiegał pod hasłem: „W trosce o nasze bezpieczeństwo”.

Z pośród nadesłanych prac Komisja w składzie: Wicestarosta Mirosław Kudliński, Komendant Powiatowy PSP mł. bryg. Władysław Szczepanowicz i artysta-plastyk Andrzej Zieliński dokonała wyboru po 5 prac do eliminacji wojewódzkich z każdej z 4 grup.Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5