Za nami pierwszy etap Braniewskiego Maratonu na Raty

2016-02-01 15:55:50 (ost. akt: 2016-02-01 16:00:28)

Autor zdjęcia: Archiwum Rim Tim Team

Bieg odbył się w niedzielę o godz. 11.00. Start mieścił się przy braniewskim basenie.
Zawodnicy mieli do pokonania dwie pętle prowadzące od parkingu przy pływalni przez park Miejskiego Ośrodka Sportu, bloki przy ul. Moniuszki trasę rowerową przy stadionie i ulicę Botaniczną. Łącznie ok. 4,2 km. W zawodach wzięli udział także młodsi biegacze oraz zawodnicy startujący w kategorii nordic walking. Najszybciej wśród panów trasę przebiegł Grzegorz Zahorski (13,57), a wśród pań Aleksandra Jakimczuk (16,43).


1. Szkoły podstawowe mini- maraton.
2. Szkoły gimnazjalne.
3. Młodzież ponadgimnazjalna do lat 18-tu
4. 19 lat -35 lat
5. 36 lat – 45 lat
6. 46 lat – 55 lat
7. 56 lat +
8. Nordic WalkingKategorie wiekowe i wyniki:


maraton na Raty w obiektywie Rim Tim Team: TUTAJ

Braniewski Maraton na Raty to cykl sześciu biegów, które łącznie pozwolą zawodnikom przebiec dystans maratoński. Oficjalne zakończenie, podsumowanie i nagrodzenie uczestników zaplanowano na 3 lipca.
Maraton składać się będzie z 6 etapów. Biegi odbywać się będą raz w miesiącu w ostatni weekend w miesiącach styczeń – czerwiec. Każdy z etapów odbędzie się na innym dystansie i w innym miejscu co po zsumowaniu da wynik 42,195 km, czyli pełny Maraton. Dla dzieci szkół podstawowych wprowadzamy MINI MARATON na dystansie 6x1666m.
Udział w zawodach mogą wziąć wszyscy chętni bez przeciwwskazań lekarskich, osoby nieletnie za zgodą opiekunów prawnych. Odpłatność od każdego uczestnika wynosi 10zł, za uczestnictwo w jednym etapie (w tym wejście na basen).
Każdy kto ukończy maraton otrzyma pamiątkowy medal. Osoby, które zajmą pierwsze 3 miejsca w kategorii OPEN zostaną uhonorowane pucharem i nagrodą. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają statuetki.
Wśród uczestników, którzy ukończą Maraton na RATY rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe, w tym nagroda główna (o wartości 500 zł – Maraton, Mini Maraton — 200 zł). Nagrody zostaną rozlosowane wśród obecnych uczestników biegów na oficjalnym zakończeniu w dniu 3 lipca podczas Pikniku Miejskiego organizowanego na terenie Parku MOS ZATOKA. Dzieci i młodzież niepełnoletnia biorą udział w losowaniu pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.
Każdy uczestnik otrzyma kartę startową, na której będzie udokumentowane uczestnictwo w poszczególnych etapach, co upoważniać będzie do wejścia na basen.
Organizatorzy: Miejski Ośrodek Sportu ZATOKA, Stowarzyszenie RIM TIM TEAM, Kompleks Rekreacyjno-Rehabilitacyny ZDROWE BRANIEWO Kryta Pływalnia.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. xyz #1922150 | 93.105.*.* 1 lut 2016 19:47

    Jestem ciekaw gdzie są Te osoby które reprezentują Braniewo poza obszarem naszego miasta w licznych zawodach sportowych a są nieobecni na miejscu!!!Gwiazdy?

    odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5