Wybory samorządowe 2014. Sprawdź gdzie głosować

2014-11-16 08:13:16(ost. akt: 2014-11-16 08:33:29)

16 listopada  wybory samorządowe

16 listopada wybory samorządowe

Autor zdjęcia: Archiwum redakcji

Dziś wybory samorządowe. Przygotowaliśmy informator, w którym można sprawdzić, gdzie należy pójść, aby zagłosować.
W powiecie braniewskim żyje 42 919 mieszkańców. Do głosowania w 36 obwodach uprawnionych jest 34 764 osób. W tym w Braniewie — 13 782 osób, w gminie Braniewo — 5 029, w gminie Frombork — 3 277, w gminie Lelkowo — 2 535, w gminie Pieniężno — 5 594, w gminie Płoskinia — 2 073 i gminie Wilczęta — 2 474 osób.

Obwody głosowania:
BRANIEWO:

Nr 1 — lokal wyborczy w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, Rzemieślnicza 1.
Ulice: Błotna, Dworzec Kolejowy, Kolejowa, Kołłątaja, Kościuszki, Mokra, Reja, Rzemieślnicza, Skośna, Staszica, Szkolna, Żeromskiego.
Nr 2 — lokal wyborczy w Szkole Podstawowej nr 6, Konarskiego 13.
Ulice: Armii Krajowej, Konarskiego, Malinowa, Ogrodowa, Olsztyńska, Traugutta, Wąska.
Nr 3 — lokal wyborczy w Zespole Szkół Budowlanych, Wiejska 2.
Ulice: 9 Maja, Cicha, Drewniana, Kościelna, Królewiecka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Lipowa, Lisia, Łącznikowa, Młynarska, Plac Józefa Piłsudskiego, Przemysłowa, Wiejska, Wspólna.
Nr 4 — lokal wyborczy w Braniewskim Centrum Kultury, Katedralna 9.
Ulice: Błogosławionej Reginy Protmann, Botaniczna, Elbląska od 4 do 35, Elbląska od 37 do 49, Fromborska, Gdańska, Hozjusza, Katedralna, Łąkowa, Marcina Kromera, Plac Strażcki.
Nr 5 — lokal wyborczy w Szkole Podstawowej nr 5, Moniuszki 22a.
Ulice: Bema, Dembińskiego, Moniuszki, Słoneczna, Sowińskiego, Stefczyka, Sucharskiego, Zielona.
Nr 6 — lokal wyborczy w Liceum Ogólnokształcącym, Sikorskiego 15.
Ulice: 700 Lecia, Dąbrowskiego, Gen. Grota Roweckiego, Mielczarskiego, Sikorskiego.
NR 7 — lokal wyborczy w Szkole Podstawowej nr 3, PCK 4.
Ulice: Grzybowa, Jana Matejki, Krótka, Magazynowa, Marynarska, Morska, Parkowa, PCK, Piwna, Plac Grunwaldu, Plac Wolności, Portowa, Sądowa, Spacerowa, Świętojańska, Wodna.
Nr 8 — lokal wyborczy w Przedszkolu Miejskim nr 2, Różana 14.
Ulice: 1 Maja, Aleja Wojska Polskiego, Brzozowa, Długa, Drozdowa, Elbląska 36, Elbląska 36a, Elbląska 36b, Elbląska 36c, Gustawa Gizewiusza, Jachtowa, Jana Bażyńskiego, Jaskółcza, Kajki, Kętrzyńskiego, Kopernika, Krasickiego, Kwiatowa, Mrągowiusza, Mrówcza, Nadbrzeżna, Nowopasłęcka, Piaskowa, Pieniężnego, Różana, Słowicza, Smutna, Sportowa, Świętokrzyska, Warmińska, Wileńska, Władysława Jagiełły, Żeglarska.
Nr 9 — lokal wyborczy w Powiatowym Centrum Medycznym, Moniuszki 13.
Nr 10 — lokal wyborczy z Zakładzie Karnym, Plac Grunwaldu 2a.


GMINA BRANIEWO:
Nr 1 — lokal wyborczy w Urzędzie Gminy w Braniewie, Moniuszki 5.
Miejscowości: Bobrowiec, Cielętnik, Działy, Garbina, Glinka, Józefowo, Klejnowo, Klejnówko, Nowa Pasłęka, Podgórze, Prątnik, Prętki,Rogity, Rogity Nadleśnictwo, Różaniec, Rudłowo, Stara Pasłęka, Stępień, Ujście, Ułowo, Wielewo, Wikielec, Zawierz.
Nr 2 — lokal wyborczy w Szkole Filialnej w Szylenach, Szyleny 13.
Miejscowości: Bemowizna, Brzeszczyny, Marcinkowo, Rydzówka, Szyleny wieś, Szyleny kolonia, Szyleny-Osada.
Nr 3 — lokal wyborczy w budynku świetlicy wiejskiej w Lipowinie, Lipowina 31A.
Miejscowości: Goleszewo, Grodzie, Gronówko, Kiersy, Leśniczówka Dąbrowa, Lipowina, Maciejewo, Mikołajewo, Strubiny, Świętochowo, Wola Lipowska, Zakrzewiec.
Nr 4 — lokal wyborczy w budynku świetlicy wiejskiej w Żelaznej Górze, Żelazna Góra 24.
Miejscowości: Grzechotki, Grzędowo, Jarocin, Krasnolipie, Krzewno, Pęciszewo, Sarniki, Wilki, Żelazna Góra.
NR 5 — lokal wyborczy w budynku świetlicy wiejskiej w Gronowie, Gronowo 15.
Miejscowości: Gronowo, Kalina, Młoteczno, Podleśne, Rodowo, Rusy, Siedlisko, Skarbkowo, Zgoda.

FROMBORK:

Nr 1 — lokal wyborczy w Urzędzie Miasta i Gminy we Fromborku, Młynarska 5a.
Teren Gminy Frombork.
Nr 2 — lokal wyborczy w Zespole Szkół we Fromborku, Katedralna 9.
Teren miasta (ulice: Basztowa, Błotna, Braniewska, Dworcowa, Elbląska, Jaśminowa, Kapelańska, Katedralna, Kopernika, Kościelna, Krasickiego, Krzywa, Kwiatowa, Leśna, Mickiewicza, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Ottona Ślizienia, Parkowa, Pocztowa, Polna, Portowa, Rybacka, Rynek, Sadowa, Sanatoryjna, Stara, Szkolna, ZHP, Zielona), Wilanowo-Leśniczowka.
Nr 3 — lokal wyborczy w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury we Fromborku, Osiedle Słoneczne 16.
Teren miasta (ulice: Kolonia Robotnicza, Młynarska, Osiedle Słoneczne).
Nr 4 — lokal wyborczy w Samodzielnym Publicznym Specjalistycznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej, Sanatoryjna 1.

LELKOWO:

Nr 1 — lokal wyborczy w Gminnym Centrum Kultury, Lelkowo 17.
Miejscowości: Bartki, Dębowiec, Giedawy, Krzekoty, Kwiatkowo, Lelkowo, Miłaki, Młyniec, Nałaby, Perwilty, Przebędowo, Słup, Sówki, Szarki, Wilknity, Wilknicki Młyn, Wola Wilknicka, Wołowo, Zdrój.
Nr 2 — lokal wyborczy w Szkole Podstawowej w Zagajach, Zagaje 6.
Miejscowości: Grabowiec, Piele, Zagaje.
Nr 3 — lokal wyborczy w świetlicy w Głębocku, Głębock 63.
Miejscowości: Głębock, Jarzeń, Jarzeński Młyn.
Nr 4 — lokal wyborczy w świetlicy w Wyszkowie, Wyszkowo 20.
Miejscowości: Bieńkowo, Jachowo, Lutkowo, Mędrzyki, Wyszkowo.

PIENIĘŻNO:

Nr 1 — lokal wyborczy w Środowiskowym Domu Samopomocy "Bajka" w Pieniężnie, Sienkiewicza 2.
Ulice: Akacjowa, Braniewska, Brzozowa, Cmentarna, Dębowa, Dworcowa, Generalska, Kolejowa, Kościuszki, Królewiecka, Lipowa,Mickiewicza, Ogrodowa, Projektowana, Sadowa, Sienkiewicza,Wiśniowa, Zawadzkiego.
Nr 2 — lokal wyborczy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym, Ornecka 8.
Ulice: Ciepłownicza,Górna, Lidzbarska, Ornecka, Park, Parkowa, 1 Maja, Polna, Rynek, 17 Lutego, Szkolna, Wolności, Zamkowa,Zielone Wzgórze.
Nr 3 — lokal wyborczy w Miejskim Domu Kultury, Sienkiewicza 4.
Miejscowości: Borowiec, Cieszęta, Glebiska, Kajnity, Kolonia 19, Łajsy, Pajtuny, Pieniężno I, Pieniężno II, Różaniec, Żugienie.
Nr 4 — lokal wyborczy w Szkole Podstawowej w Lechowie, Lechowo 72.
Miejscowości: Jesionowo, Lechowo, Niedbałki, Radziejewo.
Nr 5 — lokal wyborczy w świetlicy sołeckiej w Plutach, Pluty 13.
Miejscowości: Glądy, Jeziorko, Kowale, Lubianka, Łoźnik, Pawły, Pełty, Pluty, Wopy.
Nr 6 — lokal wyborczy w Szkole Podstawowej w Pakoszach, Pakosze 22.
Miejscowości: Bornity, Brzostki, Kierpajny Małe, Kierpajny Wielkie, Pakosze, Wojnity.
Nr 7 — lokal wyborczy w Szkole Podstawowej w Piotrowcu, Piotrowiec 10.
Miejscowości: Białczyn, Gajle, Gaudyny, Kiersiny, Piotrowiec, Posady, Sawity, Wyrębiska

PŁOSKINIA:
Nr 1 — lokal wyborczy w Zespole Szkół w Płoskini, Płoskinia 43.
Miejscowości: Bliżewo, Czosnowo, Demity, Giedyle, Jarzębiec, Lubnowo, Łojewo, Pielgrzymowo, Płoskinia Kolonia, Płoskinia, Strubno, Szalmia, Tolkowiec.
Nr 2 — lokal wyborczy w Szkole Podstawowej w Chruścielu, Chruściel 27.
Miejscowości: Chruściel, Pierławki, Pierzchały, Piórkowo, Trąbki.
Nr 3 — lokal wyborczy w Świetlicy Wiejskiej w Długoborze, Długobór 11.
Miejscowości: Długobór wieś, Długobór osada, Łozy, Podlechy, Robuzy, Stygajny, Wysoka Braniewska.

WILCZĘTA:

Nr 1 — lokal wyborczy w Gimnazjum Publicznym w Wilczętach, Wilczęta 43.
Miejscowości: Wilczęta, Jankówko, Spędy, Gładysze, Tatarki, Bardyny, Ławki, Sopoty, Dębiny.
Nr 2 — lokal wyborczy w Szkole Podstawowej w Nowicy, Nowica 17.
Miejscowości: Stare Siedlisko, Nowica, Księżno, Lipowa, Bronki.
Nr 3 — lokal wyborczy w Szkole Podstawowej w Słobitach, Słobity 3.
Miejscowości: Karwiny, Dębień, Góry, Słobity-Stacja, Słobity.

Redakcja


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5