AED w Braniewie? To jest możliwe!

2014-11-14 23:53:52 (ost. akt: 2014-11-14 23:55:05)

Autor zdjęcia: Harcerski Klub Ratowniczy "Puls" w Braniewie

Harcerski Klub Ratowniczy "Puls" zainicjował akcję "AED dla Braniewa", mającą na celu pozyskanie środków na zakup automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED).
Automatyczny defibrylator zewnętrzny jest urządzeniem umożliwiającym przypadkowej, nieprzeszkolonej osobie uratowanie życia poszkodowanemu u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia - obecnie jednej z najczęstszych przyczyn zgonów na świecie. Szansa przeżycia bez wykonania natychmiastowej defibrylacji wynosi zaledwie 5 %. AED zwiększa tę szansę wielokrotnie!

Wzorem innych miast chcemy, aby również w Braniewie ogólnie dostępne było takie urządzenie w związku z czym zainicjowana została akcja "AED dla Braniewa". Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji. Razem pozyskajmy środki na zakup automatycznego defibrylatora zewnętrznego dla Braniewa!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Film przedstawiający użycie AED w przypadku nagłego zatrzymania krążenia


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: hkrpuls

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5