Awans Zatoki w ligowej tabeli

2014-09-29 09:46:00(ost. akt: 2014-09-29 09:49:00)

Autor zdjęcia: Adam Jakubiak

Dziesiąta kolejka była szczęśliwa dla piłkarzy Zatoki Braniewo. Zespół trenera Włodka Obrębskiego pokonał w meczu wyjazdowym Motor Lubawa i awansował na ósme miejsce, a jeszcze nieco wcześniej ( dwie kolejki do tyłu) był na miejscu spadkowym.
Pierwsza połowa należała zdecydowanie do Zatoki, która, pomimo tego, schodziła do szatni na przerwę z remisowym wynikiem. Zawiodła jak zwykle skuteczność, a gospodarze mając tylko jedną okazję (po błędzie bramkarza Zatoki Marcina Kondryszyna) objęli prowadzenie w 36 min. Golkiper braniewian minął się z piłką, a próbujący dogonić jeszcze piłkę lecąca do pustej bramki Michaił Talapin nie zdążył tego zrobić. W doliczonym czasie czasie gry Paweł Niewiadomski (zresztą w swoim stylu-słynie z dalekich wrzutów) dokładnie rzucił z autu wprost na głowę Daniela Komorowskiego, a ten z pięciu metrów nie miał kłopotu, aby doprowadzić do remisu.

Druga połowa była bardziej wyrównana, ale więcej okazji do zdobycia goli mieli goście. Już w 49 min. Andrzej Liszko w sytuacji sam na sam z bramkarzem Motoru fatalnie przestrzelił. W 65 min. arbiter bez wahania podyktował rzut karny,kiedy to obrońca Motoru faulował w polu karnym Komorowskiego. Poszkodowany "sam wymierzył sprawiedliwość " i bez problemu trafiając z 11 metrów do bramki wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Ten sam zawodnik w 82 min. mógł zdobyć trzeciego gola, ale tym razem zabrakło nieco precyzji.

Zapraszam kibiców w sobotę ( 4.10 o godz.16) na mecz z liderem Granicą Kętrzyn. Zobaczymy czy forma z Lubawy pozostanie na murawie.
Moto Lubawa - Zatoka Braniewo 1:2(1:1)
Bramki: 1:0 - Kocienda (36), 1:1, 1:2 - Komorowski (45+1, 65-rzut karny)

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją: