Rzut karny na wagę kompletu punktów

2014-05-13 11:23:24(ost. akt: 2014-05-13 11:25:20)

Autor zdjęcia: Adam Jakubiak

Nie miała łatwego zadania Zatoka Braniewo, aby zwyciężyć sąsiada z tabeli — Mamry Giżycko. W doliczonym czasie pierwszej połowy jedną bramkę meczu zdobył Daniel Komorowski z jedenastki.
W pierwszej połowie piłkarze obydwu ekip mieli kilka szans, aby wpisać się na listę strzelców. Już w 2 min Marcin Kondryszyn wyszedł obronną ręką z sytuacji sam na sam z napastnikiem gości. Ten młody golkiper był wyróżniającym się zawodnikiem braniewian, gdyż jeszcze dwa razy wygrywał pojedynki w podobnych sytuacjach. Jego koledzy z linii ataku nie byli skuteczni, stąd do 45 minuty był bezbramkowy remis.

W 8 min Mateusz Szmydt trafił z bliska prosto w nogi bramkarza Mamr, a Daniel Komorowski także nie zdołał pokonać Karola Murawskiego strzegącego bramki piłkarzy z Giżycka. Dopiero w doliczonym czasie gry pierwszej połowy Komorowski zmierzał w polu karnym w kierunku bramki, stracił jednak równowagę na skutek faulu obrońcy rywali. Sam poszkodowany „wymierzy sprawiedliwość” z rzutu karnego i Zatoka na przerwę schodziła do szatni z przewagą jednej bramki. W drugiej części gry Mamry już nie miały tak klarownych okazji, ale Kondryszyn musiał się mieć kilka razy na baczności. Gospodarze razili ponownie brakiem skuteczności. W 73 min Szmydt w dogodnej sytuacji, po dokładnym dośrodkowaniu Komorowskiego z lewej strony, główką nie trafił z bliska do siatki. W 90 min Komorowski mając przed sobą tylko golkipera gości posłał piłkę prosto do jego rąk.

Zatoka Braniewo — Mamry Giżycko 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 — Komorowski (45+1-rzut karny)
Zatoka: Kondryszyn — Gapski, Ciepliński, Talapin, Chomko, Liszko, Szymanowski, Lewandowski (80 Niewiadomski), Rogowski (73 Kulpaka), Komorowski, Szmydt.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją: