Motomajówka w Bisztynku zgromadziła około tysiąc osób. Jest moc!

2022-05-04 11:00:00(ost. akt: 2022-05-04 08:54:31)

Autor zdjęcia: Motofoto Pitwiecki

BISZTYNEK\\\ Motomajówka „Drift Show”, której „Goniec Bartoszycki” był patronem medialnym okazała się wielkim sukcesem organizatorów. W wydarzeniu wzięło udział około tysiąc osób. Niestety, teraz na kolejny „Drift Show” poczekamy.
— Motomajówka przebiła nasze dotychczasowe wszystkie imprezy — mówi Mirosław Bolibok. — Dotyczy to zarówno Mikołajkowego „Drift Show”, jak i ”Drift Show” dla Ukrainy.
Impreza oficjalnie trwała do godziny osiemnastej, jednak część osób bawiła się dłużej.
Fot. Motofoto Pitwiecki

— Była to chyba jedna z największych imprez — dodaje Mirosław Bolibok, — które organizowaliśmy. Gdyby jeszcze kilka osób przyszło na plac, to prawdopodobnie zabrakłoby nam miejsca. Przez cały czas trwania imprezy przewinęło się około tysiąc osób. Przywieźliśmy około 100 osób na Drift Taxi, w tym dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lidzbarku Warmińskim, którzy przyjechali do nas z wychowawczynią. Atrakcje zapewnili chłopacy z Grupy Pa Tera Follow Me oraz inni. Swoją wystawę pojazdów miał również Grzegorz Klimek z Sątop, przyjechało do nas ponad 50 motocyklistów, ponad dwudziestu drifterów, a Piotrek „Dziki” wraz z dziećmi wykonali grafikę na samochodzie. Dziękujemy za udział w naszym wydarzeniu wszystkim uczestnikom i gościom.
Fot. Motofoto Pitwiecki

Niestety, będzie to ostatnia impreza przed przerwą.
— Zajmiemy się teraz odbudowanie firmy, która uległa zniszczeniu w wyniku związaną z tym, że będziemy odbudowywać firmę, która ucierpiała w wyniku pożaru i kradzieży.
dar

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5