Motorowerzysta po zderzeniu zabrany śmigłowcem z Prosit (ZDJĘCIA)

2021-09-06 10:20:00(ost. akt: 2021-09-13 13:11:41)
Motorowerzysta z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu

Motorowerzysta z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu

Autor zdjęcia: KPP Bartoszyce

W poniedziałek rano około godziny 06:50 doszło do zderzenia na drodze Bisztynek - Prosity. Kierujący motorowerem został przetransportowany do szpitala w Olsztynie.
W poniedziałek około godziny 06:50 Państwowa Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o czołowym zderzeniu motoroweru z samochodem osobowym. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej, w tym Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą z Bartoszyc oraz OSP Bisztynek i OSP Troszkowo.

Fot. KPP Bartoszyce

Fot. KPP Bartoszyce

Fot. mł. ogn. Kamil Jabłoński.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz udzieleniu pomocy poszkodowanemu motocykliście współnie z zespołem ratownictwa medycznego.

Fot. KPP Bartoszyce

Fot. KPP Bartoszyce

Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że motorowerem marki yamasaki z nieustalonych przyczyn na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzając się czołowo z samochodem marki Audi. W związku z obrażeniami został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Szpitala w Olsztynie. Pozostałe osoby biorące udział w zdarzeniu nie odniosły obrażeń. 22 – latek kierującemu audi był trzeźwy.

Fot. mł. ogn. Kamil Jabłoński.

Fot. KPP Bartoszyce

Kierujący samochodem był trzeźwy, a ponieważ ze względu na brak możliwości badania na miejscu, od 62-letniego motorowerzysty krew do badań zostanie pobrana w szpitalu.
dar

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Andrzej Lasecki #3074865 8 wrz 2021 20:42

    Pytanie dlaczego kierowca z audi zaraz po uderzeniu zatrzymuje sie pare metrów dalej(druga plama płynów)nastepnie rusza i na samej feldze jedzie 300 metrów do zjazdu na biegonity gdzie wyskakuje mu przegób i dopiero pieszo wraca na miejsce wypadku i wzywa pomoc????Od pierwszej plamy czyli gdzie bylo uderzenie jest widoczna jazda na samej feldze przez 300 metrów.Dlaczego???

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

  2. no07 #3074666 6 wrz 2021 14:31

    Tragedia. Ale trzeba wysyłać aż 3 zespoły ! Lekka przesada ! Był też LPR .

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5