Pierwszaki z Bisztynka podziękowały medykom

2020-05-07 09:15:15(ost. akt: 2020-05-07 09:22:59)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły w Bisztynku

Uczniowie uczą się on-line lecz nie przeszkadza to w wykonywaniu prac plastycznych. Pierwszaki ze szkoły w Bisztynku wykonały kartki z podziękowaniami dla medyków.
Klasa IB ze Szkoły Podstawowej w Bisztynku, przy okazji tematu "U lekarza", wzięła udział w akcji "Kartka dla medyka". Uczniowie wykonali kartki z podziękowaniami dla wszystkich przedstawicieli służby zdrowia.

Zobaczcie jakie kartki wykonali najmłodsi uczniowie.

andCzytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W czwartkowym (7 maja) wydaniu m.in.


Aneta Lis z dziećmi Alwaro znalazł nowy dom
Alwaro to trzeci zwierzak, który został w środę adoptowany w schronisku w Olsztynie. Za kilka dni do schroniska w Tomarynach będą mogli zgłaszać się do pomocy wolontariusze. Trwa odmrażanie pracy schronisk dla zwierząt w regionie.

Polacy wolą swoje własne cztery kąty niż wynajem Będą dopłaty dla najemców. I nie tylko
Najemcy, którzy w związku z epidemią znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej, mogą liczyć na finansowe wsparcie od rządu. Wicepremier Jadwiga Emilewicz potwierdziła wcześniejsze doniesienia w tej sprawie.

zdjęcie ilustracyjneAnna jest już kłębkiem nerwów
...wydawało się trafionym pomysłem, mającym uchronić dzieci przed gromadzeniem się zaległości. Zdaniem naszych rozmówczyń to istny horror. I zarówno dla nich, jak i dla ich dzieci. Z jakimi problemami mierzą się dziś rodzice?
Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. a może Szpital w Biskupcu #2917351 | 83.6.*.* 7 maj 2020 12:15

    najpierw szpital przebada pracowników? tak jak robią to inne szpitale . chory pracownik robi badanie pacjentowi z kwaranttany, zdrowego, test ujemny tylko dzisiaj a potem zakażony już pacjent chodzi po mieście, dotychczas bezpiecznym, ciąg dalszy nastąpi....

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5