WOŚP zagra w Bisztynku

2020-01-09 11:35:58 (ost. akt: 2020-01-09 11:52:31)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

W Bisztynku dla WOŚP zagrają siatkarskie, amatorskie drużyny, wykąpią się morsy, będzie taniec z ogniem, licytacje, występy artystyczne, szkolenie z pierwszej pomocy. Licytacje poprowadzi w tym roku aktor Sebastian Stankiewicz, który zagra też w jednej z drużyn siatkarskich.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to przede wszystkim kwesta uliczna. W tym roku w Bisztynku i w Sątopach-Samulewie kwestować będzie 25. wolontariuszy, przede wszystkim harcerzy ze szczepu ZHP w Bisztynku.

Kwesta w Bisztynku trwać będzie od g. 9 do 17, a w Sątopach-Samulewie od 9:30 do 14.

O godz. 10 w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bisztynku rozpocznie się III Amatorski Turniej Siatkówki w którym weźmie udział osiem drużyn.

W jednej z drużyn zagra aktor Sebastian Stankiewicz, znany szerokiej publiczności z serialu "Barwy szczęścia". Będzie on też prowadził licytacje gadżetów WOŚP i innych przedmiotów ofiarowanych na aukcje. Wśród nich jest m.in. koszulka z autografem Roberta Kubicy.

Fot. Funadacja WOŚP/Bart Pogoda

Licytacje prowadzone będą w przerwach meczów siatkarskich. W przerwach wystąpią też młodzi i starsi artyści. Będą to tancerze Studia Dance Control, wokalistki zespołu Ale Babki, dzieci i młodzież szkolna.

Około godziny 17 w specjalnym zbiorniku wykąpią się morsy oraz pokaz swych umiejętności dadzą tancerze z ogniem z grupy MONSTRS działającej przy OKiAL w Bisztynku.

Każdy kto przyjdzie na 28. Finał WOŚP w Bisztynku będzie mógł się posilić zupą, ciastem, napojami.

and

Fot. Fundacja WOŚP/GrAn

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. oli #2846971 | 5.174.*.* 10 sty 2020 16:45

    A w Sątopach będzie się coś działo oprócz zbiórki ?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5