Debata społeczna na temat bezpieczeństwa

2019-12-09 11:33:21 (ost. akt: 2019-12-09 11:42:16)

Autor zdjęcia: AG

W środę 11 grudnia 2019 r. o godz. 11 w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Bisztynku odbędzie się debata społeczna poświęcona dwóm tematom: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ – Możliwości jakie daje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacja Moja Komenda”, oraz „Bezpieczny Senior”.
Debata jest formą komunikowania się Policji ze społeczeństwem. Jej celem, jest zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczności lokalnej w zakresie poprawy bezpieczeństwa oraz wypracowania rozwiązań, które wpłyną na poprawę poczucia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu. Chcąc lepiej poznać potrzeby i oczekiwania mieszkańców powiatu bartoszyckiego, policjanci zorganizowali debatę społeczną w Bisztynku.

- Jednym z jej wątków będzie bezpieczeństwo na drogach a w tym bezpieczeństwo pieszych - mówi mł. asp. Marta Kabelis z Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach.

- Porozmawiamy między innymi o obowiązku noszenia odblasków i ich wpływie na bezpieczeństwo. Bardzo dobrze się złożyło, że kierowca przysłał film do waszej redakcji pokazujący jak niebezpieczne jest poruszanie się po zmroku bez elementów odblaskowych - dodała.

and

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5