Obchody Dnia Pluszowego Misia w bibliotece Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bisztynku

2019-11-29 09:16:33(ost. akt: 2019-11-29 09:24:12)

Autor zdjęcia: Marzena Magdziarz

Czy to jutro, czy to dziś - zawsze jest potrzebny Miś! Takie hasło przyświecało uczniom szkoły w Bisztynku podczas obchodów Dnia Pluszowego Misia.
W dniach 25 - 27 listopada w naszej szkolnej bibliotece uroczyście obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia.

Dzieciom z klas młodszych oraz przedszkolakom pani bibliotekarka zaproponowała udział w zajęciach, które rozpoczynały się od głośnego czytania utworu opowiadającego o przygodach wybranego misia, np. Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Misia Emisia czy innego sympatycznego niedźwiadka.

Pani bibliotekarka także przybliżała zebranym historię tego misiowego święta.
Ponadto dzieci mogły zagrać w gry planszowe i układać puzzle- oczywiście z misiem w tle. Przedszkolaki z grupy "Niedźwiadki" poczuły się prawie jak w kinie i obejrzały bajkę "Miś Uszatek", która bardzo przypadła im do gustu.

Z misiowymi pozdrowieniami :)

Marzena Magdziarz
nauczyciel-bibliotekarz ZS-P w Bisztynku


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknijTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Kolejowa7

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5