Dwaj mężczyźni zatrzymani z narkotykami. Jeden kierował po nich autem

2019-09-13 12:29:08 (ost. akt: 2019-09-13 12:38:52)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum

Błaha przyczyna spowodowała zatrzymanie audi do kontroli przez policjantów z Bisztynka. W trakcie kontroli okazało się, że kierowca jest pod wpływem substancji odurzających, co sam przyznał. Miał też narkotyki przy sobie. Identyczne substancje miał jego pasażer.
Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że jeszcze w trakcie trwania koncertów z okazji Gminnych Dożynek 2019 w Bisztynku policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli przy sobie substancje mogące by narkotykami. O informacje w tej sprawie zwróciliśmy się do oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach mł. asp. Marty Kabelis.

- Rzeczywiście 8 września, kilka minut po godzinie 22:00 na jednej z ulic w Bisztynku, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę kierującego audi. Powodem zatrzymania był brak prawidłowego oświetlenia auta. Kierowcą audi okazał się 31 – letni mieszkaniec Bisztynka, który w trakcie kontroli zachowywał się nienaturalnie i nerwowo. W rozmowie z policjantami przyznał, że zażywał substancje psychoaktywne - poinformowała Marta Kabelis.

Policjanci przeszukali auto i zabezpieczyli niewielkie ilości substancji, których wygląd i zapach wskazywały, że mogą to być narkotyki.

- Od 31 - latka pobrano krew do badań laboratoryjnych i zatrzymano jego prawo jazdy. Badanie trzeźwości wykazało, że mężczyzna nie był pod wpływem alkoholu - dodała Marta Kabelis.

W aucie oprócz kierującego podróżował pasażer. Jak się okazało, on również miał przy sobie substancje, których wygląd i zapach wskazywały, że mogą to być narkotyki.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnej celi, a następnego dnia po przesłuchaniu zwolnieni. Zabezpieczone substancje i krew kierującego audi zostaną zbadane w laboratorium kryminalistycznym.

Od wyników tych badań zależy, czy i jakie usłyszą zarzuty.

and

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. hahakiller #2793274 | 37.47.*.* 19 wrz 2019 11:32

  Cioto, wyłapał byś liścia od razu na powitanie, taki z ciebie killer

  odpowiedz na ten komentarz

 2. Bisztynek #2790381 | 37.47.*.* 13 wrz 2019 13:06

  Wszystkich małolatów powinni skontrolować i sprawdzić na krew.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (5)

  2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5