Stand-up w Bisztynku

2019-01-26 16:36:05 (ost. akt: 2019-01-26 16:41:20)

Autor zdjęcia: OKiAL w Bisztynku

Ośrodek kultury w Bisztynku zaprasza na pierwszy stand-up comedy w Bisztynku. Na scenie zobaczycie dwóch komików: Arkadiusza Jaksę Jakszewicza, reprezentanta Warmii oraz Jakuba Poczętego-Błażewicza z Bydgoszczy. Całość poprowadzi Adam Sobaniec, komik z Łodzi.
Stand-up comedy odbędzie się 15 lutego od godziny 18 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku. Impreza przeznaczona jest dla osób pełnoletnich. Wstęp będzie wolny.

JAKUB POCZĘTY-BŁAŻEWICZ
w swoim nowym programie "Ciekawostka" idzie inną drogą niż pozostali komicy w Polsce. Nie jest to set, w którym Kuba goni żartem żart chcąc tylko powodować spazmy śmiechu. Jest to nieco inne, wrażliwsze podejście do tematu.

Zostaje nam opowiedziana jednolita historia, wsparta licznymi anegdotami, ciągle bardzo zabawna, ale posiadająca coś, czego w polskim stand-upie jeszcze trochę brakuje: jest to opowieść bardzo osobista i momentami wzruszająca. Kuba rozlicza się ze swoim dorastaniem, dysfunkcyjną osobowością i słabościami w sposób prześmieszny, a przede wszystkim - do głębi szczery.

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
Rudowłosy i bardziej rudobrody komediant z warmińskiego grodu Lidzbark. Połowę życia siedzi w komedii i nie chce wyjść. Miłośnik historii... zabawnych historii i też tych złych.

Rekonstruktor dobrych czasów. Niedzielny rycerz. 90 kilogramowy leniwiec z zapędami. W życiu czuje się, jak ryba w termoforze. Zwinna postać o niezgrabnych ruchach i otwartym na oścież umyśle. Dobry obserwator cudzego życia, kiepski animator swojego. Lubi zapiekanki, cebulę i siekiery. Gada z ludźmi, zwierzętami i sobą. Złoty członek grupy Stand-up Warmia.
Zaprezentuje program "Z miłości do historii".

prowadzenie
ADAM SOBANIEC
pochodzi z Piotrkowa, ale na co dzień mieszka w Łodzi. Jest jedynym człowiekiem, który przeprowadził się do Łodzi dobrowolnie i jest z tego faktu zadowolony. W swoim występie opowiada o ludzkiej głupocie, również własnej, bo nic co ludzkie nie jest mu obce.

opr. and

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5