Zobaczcie, kto gra w scenach serialu Juliusza Machulskiego realizowanych w Bisztynku

2018-11-10 10:12:38(ost. akt: 2018-11-10 14:14:34)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Trzy ostatnie dni poświęcone były na zdjęcia w Bisztynku do serialu "Mały zgon" w reżyserii Juliusza Machulskiego. Dwa dni zdjęciowe wiązały się z zablokowaniem drogi krajowej nr 57. W galerii pokazujemy wam, kto gra w scenach realizowanych w miasteczku.
Nie poznacie obsady aktorskiej serialu "Mały zgon". Poznacie za to z pewnością osoby, które pokazujemy na zdjęciach w galerii poniżej. Do serialu zaangażowano bowiem dużą ilość statystów i są to mieszkańcy Bartoszyc, Bisztynka, strażacy, ratownicy medyczni.

Część z nich grała żałobników, cześć pracowników firmy pogrzebowej, część umundurowanych policjantów, a przedstawiciele służb ratunkowych - samych siebie.

Na planie filmowym był oczywiście reżyser Juliusz Machulski i aktorzy, ale nie wolno nam zdradzić ich nazwisk i wizerunków. Pozwolono nam wykonać zdjęcia aktorom, które z pewnością pokażemy, gdy producent serialu na to pozwoli.

Wczoraj wieczorem kręcono sceny olbrzymiej akcji ratunkowej i stąd zaangażowanie służb ratunkowych. Uwagę mieszkańców miasteczka zwracało widoczne z wielu kilometrów oświetlenie planu zamocowane na wielometrowym wysięgniku. Od godz. 13 do około 3 w nocy droga krajowa nr 57 w Bisztynku, w związku z pracą filmowców, była zablokowana a pojazdy kierowano objazdami.

Realizację zdjęć obserwowali liczni mieszkańcy miasteczka, ale też osoby, które przyjechały specjalnie z Bartoszyc, Reszla i Lidzbarka Warmińskiego.

Dowiedzieliśmy się, że był to ostatni dzień zdjęciowy w tym roku. Filmowcy wrócą na plany filmowe w Bartoszycach, Lidzbarku Warmińskim i okolicach wiosną 2019 roku.

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknijŹródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5