W Bisztynku wyznaczono objazdy, bo filmowcy kręcą serial

2018-11-07 10:14:37 (ost. akt: 2018-11-07 16:48:22)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Do zmroku potrwają dziś utrudnienia na drodze krajowej nr 57 w Bisztynku. Filmowcy pracują tu nad ujęciami do serialu w reżyserii Juliusza Machulskiego "Mały zgon". Ruchem kierują strażacy i członkowie ekipy filmowej.
Na planie filmowym w Bisztynku udało nam się wykonać kilka zdjęć. Pokazujemy je w galerii poniżej. Filmowcy kręcą tu bardzo dynamiczne ujęcia przy dawnym kościele ewangelickim przy al. Niepodległości, która jest w ciągu drogi krajowej nr 57.

Z wypowiedzi reżysera serialu Juliusza Machulskiego wynika, że w Bisztynku kręcone są sceny wypadku drogowego, podczas którego auto wjeżdża w mur kościoła. Na planie zauważyliśmy też pogrzebowy karawan i żałobników, więc z pewnością kręcone będą tu także sceny pogrzebu.

Udało nam się dowiedzieć, że zdjęcia będą realizowane do zmroku i w tym czasie potrwają utrudnienia na tym odcinku drogi.

Kilka dni temu ta sama ekipa kręciła serialowe sceny w jednym z warsztatów samochodowych w Sędławkach, w gm. Bartoszyce.

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl


Aktualizacja z godz. 16:45
O godz. 16:25 filmowcy zabrali swój sprzęt i ekipę z DK 57. Od tego momentu ruch odbywa się tu bez przeszkód. Jak się dowiedzieliśmy, ekipa filmowa pojawi się w Bisztynku jeszcze jutro i pojutrze ale będzie wykonywać zdjęcia bez zamykania ruchu na drogach.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Witch #2618880 | 83.6.*.* 7 lis 2018 16:37

  A jak dojechać autem do Domu Kultury? Tak do piątku ma być podobno. I od razu uprzedzam bez złośliwych komentarzy, że na nóżkach można

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. ? #2618677 | 7 lis 2018 12:11

  Czy "członkowie ekipy filmowej" mają jakiekolwiek uprawnienia do kierowania ruchem na na drodze krajowej nr 57 w Bisztynku? Tak tylko pytam z wrodzonej ciekawości.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5