Drift Meet w Bisztynku po raz trzeci

2018-04-24 09:01:05(ost. akt: 2018-04-24 09:12:23)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Bisztynek staje się miastem spotkań miłośników driftu. Kolejne spotkanie z zawodnikami tej dyscypliny odbędzie się 13 maja od godz. 14 na targowisku "Mój Rynek". Tym razem program został wzbogacony o nowości. Będzie symulator dachowania i wrak race.
To już staje się tradycją! Kolejny rok i kolejne wydarzenie - DRIFT MEET ROUND 3.

Malownicze miasteczko Bisztynek po raz trzeci stanie się wojewódzką stolicą driftingu! Będzie drift, muzyka, pokazy, strefa dla najmłodszych, symulator oraz po raz pierwszy wrak race.

Będzie też piknikowa atmosfera i rodzinny klimat. Spotykamy się by edukować, poprawić bezpieczeństwo na drogach i dać Państwu bezpieczne i niezapomniane widowisko.

Jeżeli kochasz motoryzację, emocje i adrenalinę musisz tu być!

Driftowanie dla wielu ludzi stało się stylem życia, pasją, która łączy. Właśnie te pasję i tych ludzi chcemy Państwu ponownie przybliżyć organizując kolejną edycję DRIFT MEET – wydarzenie skupiające najlepszych drifterów w naszym województwie i nie tylko.

W tym roku pokażemy Wam coś jeszcze bardziej szalonego, czyli WRAK RACE!! Stosunkowo świeża dyscyplina, która ma już tysiące fanów w całej Polsce.

Kolejny punkt imprezy to DRIF TAXI - każdy będzie mógł wsiąść "na prawym" i poczuć własnej skórze co to jest drift. Przejazd będzie płatny: 20zł za 2 okrążenia.

DRIFT GAMES - ponownie kierowcy staną przed wyzwaniami, które przygotujemy!

Następna nowość to SYMULATOR DACHOWANIA, który przywiezie dla Państwa Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego - Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie i będzie można z niego korzystać podczas całej imprezy BEZPŁATNIE.

Zadbamy też o najmłodszych. W parku przy urzędzie powstanie obszerny PARK ROZRYWKI DLA DZIECI. Znajdziecie tam olbrzymie zjeżdżalnie, dmuchany tor przeszkód dla najmłodszych, trampoliny. Dzieciaki będą miały też możliwość "polakierowania" specjalnego samochodu kolorowymi farbami! Nie zabraknie różnych gier i zabaw, o co zadbają panie z OKiAL.

Podczas imprezy odbędzie się również pokaz i kurs pierwszej pomocy.

Zapraszamy serdecznie od godziny 14:00, 13 maja 2018r. – Bisztynek, Targowisko „Mój Rynek”

Wstęp wolny!

Istnieje możliwość wykupienia powierzchni reklamowej, wystawienia swojego stoiska handlowego, rozrywkowego, bądź gastronomicznego - prosimy kontaktować się z Urzędem Miejskim w Bisztynku

NA TERENIE CAŁEJ IMPREZY OBOWIĄZUJE ZAKAZ SPOŻYWANIA ALKOHOLU!

Organizatorzy: Urząd Miejski w Bisztynku, Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku,, Żebrowski: Systemy bramowe, zabezpieczenia budynków.

Organizatorzy, and

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5