Spektakl "Dajmy się zaskoczyć miłości"

2017-12-10 11:13:08(ost. akt: 2017-12-10 11:32:26)
Uniwersytet Trzeciego Wieku i Biblioteka Publiczna w Bisztynku zapraszają 16 grudnia o g. 16 na spektakl "Dajmy się zaskoczyć miłości". Oparty jest na utworach Agnieszki Osieckiej a w rolach głównych wystąpią mieszkańcy Bisztynka i okolic.
Spektakl teatralny oparty na utworach Agnieszki Osieckiej wyreżyserowała Krystyna Kosmala, muzycznie opracowała Natasza Majewska-Ciążyńska a układy choreograficzne opracował Marek Kuśmierek.

Na scenie ośrodka kultury wystąpią: Irena Mączarska, Patryk Wasyliszyn, Teresa Kolasa, Teresa Krawiecka, Krystyna Giełżecka, Danuta Zwierzchlewska, Anna Stawkowska, Jadwiga Lenart, Bożena Dąbrowska, Iwona Brzostek, Beata Sobczyk, Halina Symanowicz, Janina Pietras, Stanisława Dąbrowska i Stanisław Mądrzejewski.

Aktorzy przygotowywali się do premierowego spektaklu już od kilku miesięcy a efekty ich pracy można będzie zobaczyć 16 grudnia (sobota) o g. 16 w ośrodku kultury w Bisztynku.

and

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5