Święto Niepodległości w przedszkolu w Bisztynku

2017-11-12 16:10:58 (ost. akt: 2017-11-12 16:18:43)

Autor zdjęcia: archiwum przedszkola w Bisztynku

Wszystkie przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Bisztynku były zaangażowane w obchody Święta Niepodległości. Z tej specjalnej okazji przygotowały bogaty program artystyczny z recytacjami, tańcem, śpiewem i scenografią.
W Przedszkolu Samorządowym w Bisztynku, 10 listopada odbyła się uroczystość upamiętniająca odzyskanie przez Polskę niepodległości. Grupa najmłodsza "Niedźwiadki' w wychowawczynią Renatą Przybysz wykonała przepiękną dekorację.

Grupa starsza "Krasnoludki" z wychowawczynią Małgorzatą Nawrocką - Siej przedstawiły wiersze i pieśń patriotyczną. Grupa "Motylki" pod kierunkiem wychowawczyni Haliny Meszko zatańczyła "Krakowiaka" oraz recytowała wiersze.

Dzieci z grupy "Słoneczka" Heleny Krawieckiej, zatańczyły i zaśpiewały pieśń "Przybyli Ułani pod okienko" oraz recytowali wiersze.

Małgorzata Nawrocka-Siej


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknijŹródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5