Niedziela Cittaslow

2017-09-14 18:06:41(ost. akt: 2017-09-14 18:16:20)

Autor zdjęcia: Justyna Kobryń/UM w Bisztynku

Zapraszamy do Bisztynka 24 września na Niedzielę Cittaslow. Impreza rozpocznie się o g. 15 w Ośrodku Kultury i Aktywności Lokalnej. Zagra na niej Puls Generation.
Bisztynek to jedno z czterech miast założycieli Polskiej Sieci Miast Cittaslow (z Reszlem. Biskupcem i Lidzbarkiem Warmińskim).

Samorządy zrzeszone w międzynarodowej sieci miast Cittaslow organizują co roku wydarzenia promujące ideę Miast Dobrej Jakości Życia. Akcja ma przybliżyć mieszkańcom wiedzę o ruchu Cittaslow i korzyści jakie ze sobą niesie.

Już 24 września o g. 15 w ośrodku kultury w Bisztynku odbędzie się kolejna Niedziela Cittaslow. Tym razem obok stoisk prezentujących lokalnych twórców i producentów zdrowej żywności odbędą się warsztaty... malowania mebli oraz - jak co roku występy artystyczne.

Wystąpią zespoły działające przy OKiAl, teatr Uniwersytetu Trzeciego Wieku a na zakończenie koncert da zespół Puls Generation.

and

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5