Dożynki Gminne 2017

2017-08-22 07:14:17(ost. akt: 2017-08-22 10:28:01)

Autor zdjęcia: Urząd Miejski w Bisztynku

Tegoroczne Dożynki Gminne w Bisztynku odbędą się 10 września. Zapraszamy na uroczystą Mszę świętą i uroczystości i program artystyczny na targowisku "Mój Rynek"
Obchody Święta Plonów w Bisztynku rozpoczną się o godz. 12 uroczystą Mszą świętą w kościele św. Macieja Apostoła i Najdroższej Krwi Pana Jezusa w Bisztynku.

Po nabożeństwie, zgodnie z tradycją, ulicami miasteczka na plac targowy przejedzie barwy korowód dożynkowy z wieńcami. Po oficjalnym otwarciu wystąpi zespół Reszelanie, ogłoszony zostanie wynik konkursu na najładniejszy wieniec, wystąpią zespoły działające przy Ośrodku Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku, zespół taneczny z Olsztyna i zespół Anker.

Wieczorem zagra grupa,Mitra z Gdańska a później do tańca zagra Rivers. W przerwie wystąpi teatr ognia.

W trakcie dożynek będzie można korzystać z wielu stoisk sołecw, lokalnych wytwórców, przedsiębiorstw związanych z rolnictwem, będzie park zabaw dla dzieci i fotobudka.

Zapraszamy!


and

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5