Bezpłatna projekcja filmu "Na granicy"

2017-04-20 07:57:56(ost. akt: 2017-04-20 08:08:20)

Autor zdjęcia: youtube.com - kadr ze zwiastunu filmu

Zapraszamy, w piątek 21 kwietnia o godz. 19, na film "Na granicy" w reżyserii Wojtka Kasperskiego, którego nieodpłatna projekcja jest możliwa dzięki producentowi Marcinowi Zwierzchosławskiemu Metro Films i dystrybutorowi Kino Świat oraz mieszkańcowi Bisztynka Pawłowi Kincelowi.
Projekcja filmu "Na granicy" odbędzie się w sali widowiskowej Ośrodka Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku.

Film to mroczna, przepełniona pięknymi krajobrazami uchwyconymi w kadrze i wzbogaconymi muzyką, historia ojca i dwóch synów, na których gdzieś w Bieszczadach czai się niebezpieczeństwo, w postaci tajemniczego nieznajomego..

W rolach głównych w filmie zagrali m.in. Marcin Dorociński, Andrzej Chyra, Andrzej Grabowski. .

Bezpośrednio przed projekcją zapraszamy na kilka słów o filmie, nagranych przez jego twórców. Mamy również przygotowaną bardzo osobistą niespodziankę dla miłośników kina, którzy ten wieczór zdecydują się spędzić w towarzystwie X Muzy!

and


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5