Międzynarodowa grupa rowerzystów odwiedziła Bisztynek

2016-06-21 05:33:52(ost. akt: 2016-06-21 06:51:40)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Jadą z Rucianego-Nidy do Gdańska. Wczoraj dotarli do Lidzbarka warmińskiego. Spotkaliśmy ich w Bisztynku. To międzynarodowa grupa rowerzystów zwiedzających nasz region. Wśród nich są turyści z Chin, Japonii, USA i Turcji.
Kilkadziesiąt osób z różnych części świata, podróżujących rowerami z Rucianego-Nidy do Gdańska spotkaliśmy wczoraj podczas postoju w Bisztynku.

Byli wśród nich rowerzyści z różnych części Polski, z Chin, Turcji, Stanów Zjednoczonych, Japonii i Niemiec. Nie mieliśmy czasu poznać ich wszystkich, bo w Bisztynku zatrzymali się na krótki odpoczynek.

Wczoraj rano wyruszyli ze Świętej Lipki a ich celem był Lidzbark Warmiński. Z Bisztynka pojechali jednak najpierw do zespołu pałacowo-parkowego w Galinach.

Zdążyliśmy dowiedzieć się, że to osoby stowarzyszone w amerykańskiej organizacji, która organizuje podobne wycieczki w wielu krajach świata. W tym roku "wypadło" na Polskę.

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5