Niesamowity mecz Reduty. Przegrywała już 0:3 i...

2016-05-28 17:59:53(ost. akt: 2016-05-28 18:50:10)
Kiedy w drugiej połowie meczu 19. kolejki A klasy Tempo Ramsowo Wipsowo - Reduta Bisztynek gospodarze prowadzili już 3:0, chyba nikt nie przypuszczał, jaki obrót obierze to spotkanie.
Tempo prowadziło do przerwy 2:0, po zmianie stron podwyższyło na 3:0 i było niemal pewne trzech punktów. Gospodarze opadli jednak z sił, a drużyna z Bisztynka zwietrzyła swoją szansę.

No i zaczęła strzelać. Najpierw jeden gol, potem drugi, trzeci, a w końcu i czwarty. I to wszystko w ostatnim kwadransie!

Piłkarze z Bisztynka wygrali zatem 4:3, a bramki dla niej strzelali: Artur Augustyniak (2), Bogdan Bilicki i Tobiasz Oleksik.

To siódma wygrana Reduty w tym sezonie. Drużyna prowadzona przez Piotra Chamika ma teraz 24 punkty (bramki 48:45) i w tabeli pozostanie na 8. miejscu.

W następnej kolejce drużyna z Bisztynka zagra u siebie z ostatnim w tabeli Leśnikiem Nowe Ramuki.