Rowerzyści z Bisztynka na kolejnej wycieczce

2016-05-23 20:02:51(ost. akt: 2016-05-23 20:15:38)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Kolejną wycieczkę, poświęconą głównie podziwianiu wiosennych krajobrazów, mają za sobą rowerzyści z grupy "rOwerOwa gmina Bisztynek". Po drodze odwiedzili gospodarstwo ekologiczne w którym produkowane są wyborne sery.
Sześcioro rowerzystów wybrało się 22 maja na czwartą w tym sezonie wycieczkę. Tym razem, na trasie o długości nieco ponad 22,7 km przejechali przez Troszkowo, Lądek, Księżno i Prosity.

Pogoda sprzyjała aktywnemu wypoczynkowi. Po drodze można było podziwiać wiosenne krajobrazy z kwitnącym wciąż rzepakiem. W Lądku grupa rowerzystów skorzystała z zaproszenia miejscowej producentki wybornych, domowych serów.

Na stole w ogrodzie pojawiły się smażony ser, naturalny jogurt, sos z jabłek oraz napój jabłko-mięta wytworzony oczywiście domowym sposobem. Gospodarz wraz z synem Stasiem towarzyszył następnie rowerzystom w części dalszej podróży, aż... do awarii roweru.

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5