Gimnazjum czwarte w województwie

2015-12-14 10:57:47 (ost. akt: 2015-12-14 11:17:26)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Gimnazjum Publiczne w Bisztynku zdobyło 4 miejsce w rankingu sportowym gimnazjów z samorządów miejsko-gminnych. Dyplom i puchar odbierał w Olsztynie dyrektor placówki Mirosław Domżalski.
W Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie 8 grudnia odbyła się VII Gala Sportu Szkolnego Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego, czyli podsumowanie szkolnego roku sportowego naszego województwa. Podczas uroczystości z udziałem:: warmińsko-mazurskiego kuratora oświaty Grażyny Przasnyskiej oraz szefa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego Wacława Wasieli, zostały wręczone puchary za osiągnięcia w dziedzinie sportu.

Fot. Andrzej Grabowski
Wyróżnienie za zajęcie IV miejsca w rywalizacji gimnazjów samorządów miejsko-gminnych odebrał dyrektor Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Bisztynku Mirosław Domżalski.

- Po raz pierwszy SZS wyróżniał szkoły z województwa w poszczególnych rodzajach samorządów. W poprzednich latach mieściliśmy się w pierwszej dziesiątce gimnazjów, ale bez podziału na samorządy miejskie, gminne, czy miejsko-gminne. Ponieważ zmieniono zasady trudno jest teraz porównywać osiągniete przez naszych sportowców rezultaty, ale cieszymy się bardzo z tak wysokiego miejsca gimnazjów miejsko-gminnych - mówi nauczyciel wf w gimnazjum w Bisztynku Zbigniew Madanecki.

Ranking sportowy miejsko-gminnych gimnazjów przedstawia się następująco:

1. Gimnazjum Nr 1 w Pasłęku
2. Gimnazjum Nr 2 w Olecku
3. Gimnazjum Nr 1 w Piszu
4. Gimnazjum Publiczne w Bisztynku
5. Gimnazjum w Węgorzewie
6. Gimnazjum Nr 1 w Biskupcu
7. Gimnazjum w Orzyszu
8. Gimnazjum Nr 1 w Reszlu
9. Publiczne Gimnazjum w Młynarach
10. Gimnazjum w Lidzbarku

and

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5