Podział punktów w meczu z Jonkovią

2015-10-24 17:31:39 (ost. akt: 2015-10-24 18:08:05)
Przy piłce, strzelec pierwszej bramki meczu, Patryk Sikorski.

Przy piłce, strzelec pierwszej bramki meczu, Patryk Sikorski.

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Pierwsza połowa meczu Reduta Bisztynek - Jonkovia Jonkowo należała do gospodarzy. Druga, i to w identycznej ilości strzelonych goli, już do gości. Mecz zakończył się remisem 2:2 (0:2).
Goście przyjechali na mecz spóźnieni i niewiele brakowało, aby sędzia główny odgwizdał walkowera. Zdążyli jednak przed trzecim gwizdkiem.

W pierwszej połowie to gospodarze tworzyli znacznie więcej sytuacji bramkowych. Wreszcie w 35 min. na listę strzelców wpisał się Patryk Sikorski. W 41. indywidualnym rajdem popisał się Stawkowski, który "położył" bramkarza, podał prostopadle do Bruja a ten dopełnił formalności, strzelając z 2 metrów do pustej bramki.

Druga odsłona meczu zaczęła się od gola strzelonego w 48 minucie przez Michała Chmielińskiego z Jonkivii. Goście grali znacznie lepiej. Mimo tego Reduta stworzyła kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Nie zdołała jednak pokonać dobrze spisującego się bramkarza Jonkovii. W 84 minucie gola wyrównującego strzelił za to Adrian Krasowski. Meczzakończył się remisem 2:2.

Skład Reduty:
Moskalik - Pawlik, B. Bilicki, Zalewski, Chodorowski (68 - M. Bilicki) - Bruj, Augustyniak, G. Goszcz (83 - Jóźwiak), Stawkowski - Sikorski (66 - Tomasik), Pietruszczyk.Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5