Ola Gach szósta w województwie w wiedzy pożarniczej

2015-05-01 16:19:39 (ost. akt: 2015-05-01 18:27:27)
Ola Gach (w różowej kurtce) zajęła 6 miejsce w województwie w turnieju wiedzy pożarniczej.

Ola Gach (w różowej kurtce) zajęła 6 miejsce w województwie w turnieju wiedzy pożarniczej.

Autor zdjęcia: Jolanta Godlewska

Zaledwie 2 punktów to podium zabrakło Oli Gach z Bisztynka, reprezentującej powiat bartoszycki w eliminacjach wojewódzkich turnieju "Młodzież Zapobiega Pożarom". Ola zajęła ostatecznie 6 miejsce na 19. uczestników w kategorii szkół podstawowych.
Eliminacje województwa Warmińsko-Mazurskiego XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom", odbyły się 29 kwietnia 2015 w Orzyszu.

Po otwarciu eliminacji przez Zbigniewa Włodkowskiego burmistrza Orzysza, prezesa ZOP ZOSP RP w Piszu oraz Grzegorza Matczyńskiego dyrektora Zarządu Wykonawczego OW ZOSP RP w Olsztynie odbył się etap pisemny.

W kategorii szkół podstawowych udział wzięło 19 laureatów eliminacji powiatowych. Powiat bartoszycki reprezentowała Ola Gach z Bisztynka. O jej zwycięstwie w eliminacjach powiatowych pisaliśmy.

W łącznej klasyfikacji zajęła ona wysokie 6 miejsce, zdobywając 18 punktów. Do podium zabrakło jej tylko 2 punktów.

W przerwie obiadowej i w oczekiwaniu na wyniki uczestnikom turnieju i ich opiekunom przygrywały zespoły muzyczne działające przy Klubie Garnizonowym w Orzyszu - zespoły B-SAP i ER-ZET.

Jolanta Godlewska

Jak podaje organizator na swej stronie internetowej do finału ogólnopolskiego nie zakwalifikowała się żadna z osób reprezentujących w finale wojewódzkim powiat bartoszycki. Poza Olą Gach w kategorii szkół podstawowych w finale wystąpili jeszcze: Bartosz Jusiak (Gimnazjum w Sępopolu) i Aleksandra Szczepura (LO im. Stefana Żeromskiego w Bartoszycach).


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Dziennikarka obywatelska #1726649 | 176.97.*.* 1 maj 2015 19:10

  Do pełne informacje. Trochę tylko trzeba się przyłożyć , żeby sprawdzić wyniki Oli i Bartka. Są do wglądu na stronie www.zosprp.olsztyn. Ja nie czułam się w obowiązku pisania o tym na stronie naszego miasta. A chwalić jest się czym.Pozdrawiam

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz

 2. Pełne informacje #1726565 | 91.196.*.* 1 maj 2015 18:00

  Faktycznie jest się czym chwalić.Proszę podawać pełne informacje.Oprócz Oli chyba jeszcze ktoś inny nas reprezentował.Proszę napisać,które miejsca zdobyli przedstawiciele gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-8) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5