Potworna noc w bibliotece w Bisztynku

2015-02-03 15:11:37(ost. akt: 2015-02-03 15:15:53)

Autor zdjęcia: Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku

W Bibliotece Publicznej w Bisztynku odbyła się pierwsza noc w bibliotece. Impreza była zorganizowana jako "noc duszków”, ale chyba bardziej odpowiadałoby określenie "potworna noc".
Wszystko dlatego, ponieważ oprócz duchów były również diabły, wiedźmy i inne straszydła. Przybywające dzieci witały „czarownica” Justyna i „diablica” Jola.

Wystrój biblioteki również był odpowiednio dostosowany do sytuacji. Z sufitu zwisały nietoperze, po podłodze chodziły pająki, a w wielu miejscach straszyły duchy. W sali z kolei można było usłyszeć wycie, jęki i zawodzenie duchów. Były również ciastka ”paluchy wiedźmy”, które straszyły swoim wyglądem.

Noc zaczęła się od różnych zabaw. W sali dzieci bawiły się w kalambury, których hasła były powiązane ze strasznymi postaciami. Później zostały zrobione mumie z rolek po papierze toaletowym, które przybrały różne kształty i wygląd.

Po kolacji dzieci z zaciekawienie oglądały kilka odcinków bajki ze Scooby-Doo!. „Czarownica” Justyna czytała kilka fragmentów z książki „Dom Tajemnic” Ch. Columbus, a uczestnicy dopowiadali ciąg dalszy przeczytanej historii.

Nie mogło zabraknąć także zabawy w rekina z pomocą chusty animacyjnej. Na koniec dzieci obejrzały „Krainę lodu”.

Zabawy trwały do późnej nocy, po czym część dzieci, zmęczonych zarówno licznymi zabawami, jak i samymi emocjami, poszło]a spać. Byli też tacy, którzy wytrzymali całą noc i spanie nie było im w głowie.

Organizatorzy


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bisztynek.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: okial

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Mirosław #1654502 | 81.15.*.* 3 lut 2015 15:25

    Przyjrzałbym się organizatorom, czy u nich wszystko w porządku

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5