Remis Reduty z Mazurem Wydminy

2014-10-19 20:22:58(ost. akt: 2014-10-19 20:32:32)
Patryk Zagrożny (zielona koszulka) tuż przed strzeleniem pierwszej i jedynej bramki dla Reduty Bisztynek.

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Reduta Bisztynek zremisowała dziś, na własnym boisku z Mazurem Wydminy 1:1 (1:0). Był to mecz 8. kolejki w grupie I klasy A rozgrywek piłkarskich.
Mecz 8. kolejki w I grupie klasy A rozegranym w Bisztynku pomiędzy Redutą Bisztynek a Mazurem Wydminy można jedynie nazwać wyrównanym a wynik sprawiedliwym.

Pierwszą bramkę meczu w 12 minucie strzelił dla Reduty Patryk Zadrożny po prostopadłym podaniu. Później obie drużyny grały głównie w środku pola itylko po dwa, trzy razy zagrozili bramkom przecownika gdzie dobrze spisywali się bramkarze.

Na przerwę Reduta schodziła z jednobramkowym prowadzeniem. Utraciła je już w 49 minucie meczu po głowce Łukasza Konopki. Podobni jak w pierwszej połowie mecz w dalszej części toczył w środku boiska. Drużyny stworzyły jeszcze po jednej stuprocentowej sytuacji bramkowej, ale w obu przypadkach doskonale spisali się bramkarze a napastnikom zabrakło zimnej krwi.