Reduta pokonała Warmiankę aż 5:0

2014-10-12 16:33:09(ost. akt: 2014-10-12 16:48:40)
Na zdjęcu Tomasz Pawlik z Reduty Bisztynek, który w drugiej połowie meczu z Warmianką Bęsia zaliczył hattricka.

Na zdjęcu Tomasz Pawlik z Reduty Bisztynek, który w drugiej połowie meczu z Warmianką Bęsia zaliczył hattricka.

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Klasycznego hattricka zaliczył Tomasz Pawlik z Reduty Bisztynek w drugiej połowie meczu z Warmianką Bęsia. Swoje trzy gole dołożył do dwóch strzelonych przez Redutę w pierwszej połowie meczu.
Zespół Warmianki Bęsia przyjechał do Bisztynka po pewne zwycięstwo w meczu 7 kolejki rozgrywek piłkarskich grupy I w klasie A. Po dwóch zwycięstwach w minionych kolejkach goście ostrzyli sobie zęby także na niezbyt dobrze spisującą się Redutę, która tydzień temu przegrała z ostatnim zspołem tabeli. Piłkarze Warmianki i kibice tego zespołu srode się jednak zawiedli.

Grająca głównie z kontrataków Reduta Bisztynek nie dała dziś szans swoim przeciwnikom. Wyniki otrzowrzył już w 11 minucie Patryk Pietruszczyk a trzy minuty później było już 2:0. Tym razem przytomnie zachował się Mateusz Bruj, który przelobował bramkarza gości. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona meczu.

Druga połowa była popisem umiejętności strzeleckich Tomasza Pawlika. Piłkarz Reduty zaliczył klasycznego hattricka. Strzelał gole w 53, 78 i 82 minutach meczu. Goście nie byli w stanie odpowiedzieć żadnym skutecznym strzałem.

Reduta grała w składzie:
Moskalik - Zalewski, Jaciw, Szmit, Rudzki (46 - Zadrożny) - Jóźwiak, (61 - Tabaka), Pietruszczyk, Sikorski, Pawlik - Bruj, Bulla (79 - Kołodziejski).


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bisztynek.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5