Strażacy usunęli plamę oleju w bardzo niebezpiecznym miejscu krajowej 57.

2014-07-17 13:34:19(ost. akt: 2014-07-17 14:01:32)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Kierująca volkswagenem mieszkanka Bartoszyc wyjeżdżająca na drogę krajową nr 57 z drogi do Krzewiny miała pecha. Na nierówności, tuż przy skrzyżowaniu, zniszczyła miskę olejową swego samochodu. Olej pokrył kilkanaście metrów niebezpiecznego zakrętu. Interweniowali strażacy.
Starażacy z OSP w Bisztynku musieli usunąć plamę oleju silnikowego, który wyciekł z uszkodzonej miski olejowej volkswagena, na jezdnię drogi krajowej nr 57, w pobliżu Krzewiny.

Olej wyciekł po tym jak kierująca "garbusem", wyjeżdżająca z drogi prowadzącej do Krzewiny, wjechała w dziurę w jezdni i uszkodziła auto. Plama oleju ciągnęła się przez kilkanaście metrów jednego z pasów jezdni, w wyjątkowo niebezpiecznym miejscu drogi krajowej nr 57.

Strażacy zneutralizowali olej specjalnym sorbentem. Kierująca "garbusem" zastanawia się nad zgłoszeniem szkody zarządcom dróg, na ktorych skrzyżowaniu doszło do uszkodzenia jej auta.

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl


Pamiętasz o kolejnym wydaniu "Gońca"? Do kupienia już w piątek!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bisztynek.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Młynarz z Młyńca #1441488 | 83.9.*.* 18 lip 2014 02:47

    Przyjedzie Policja, wlepi mandat za niedostosowanie prędkości do warunków jazdy i stworzenie zagrożenia innym uczestnikom ruchu i tak zakończy się walka o odszkodowanie. Ja płaczę bo maja kubita cholera Ona zabrała mi wrotki i na mnie krzyczy;-((

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5