Choinka szkolna połączona z Dniem Babci i Dziadka w Ostrowitem

2020-01-22 10:23:09 (ost. akt: 2020-01-22 10:28:32)
Dzieci mówiły wiersze i śpiewały piosenki dla dziadków

Dzieci mówiły wiersze i śpiewały piosenki dla dziadków

Autor zdjęcia: SP Ostrowite

Dnia 18 stycznia 2020 roku Szkoła Podstawowa w Ostrowitem zaprosiła na uroczystość choinki szkolnej i występy dzieci poświęcone babciom i dziadkom z okazji ich święta. Licznie przybyli goście i społeczność lokalna.
Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Barbara Kołpacka, serdecznie witając przybyłych gości. Babciom i dziadkom pani dyrektor złożyła najlepsze życzenia. W pięknie udekorowanej sali  dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klas I – III pod kierunkiem wychowawczyń przedstawiły program składający się z wierszy, piosenek okolicznościowych i inscenizacji z dawką dobrego humoru. Występy naszych najmłodszych bardzo się podobały, o czym świadczyły duże brawa.  

Następnie wszyscy zebrani bawili się i brali udział w konkursach przygotowanych przez panią animator. Nasi goście mogli posilić się w kawiarence, skosztować zapiekanek, frytek i popcornu. Najmłodsze dzieci bawiły się  w kulkolandii. Po przybyciu najważniejszego gościa św. Mikołaja dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie z klas I-IV przygotowały piosenkę z pląsem oraz układ taneczny z pomponami w czapeczkach biało-czerwonych. Po występie dzieci Mikołaj obdarował ich prezentami przygotowanymi przez rodziców. Atmosfera tej uroczystości była miła i serdeczna.
SP Ostrowite

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5