„Konkurs międzyszkolny SKO” dla uczniów szkół w Szwarcenowie i Ostrowitem

2019-12-27 11:44:44 (ost. akt: 2019-12-27 11:48:56)

Autor zdjęcia: SP Szwarcenowo

Odbył się międzyszkolny konkurs plastyczny pod hasłem: „Oszczędzaj –spełniaj swoje marzenia”. Wzięły w nim udział dzieci ze szkół w Ostrowitem i Szwarcenowie.
Konkurs został zorganizowany przez panią Angelikę Dobek z Zespołu Szkolno Przedszkolnego ze Szwarcenowa oraz panią Jonatę Filich ze Szkoły Podstawowej w Ostrowitem. Obie panie są opiekunami SKO w swoich placówkach.

W konkursie wzięło udział 34 uczniów z klas I-III. Celem konkursu było zachęcenie dzieci do systematycznego oszczędzania w SKO - uświadamianie -jakie korzyści płyną z oszczędzania, oraz wskazanie oszczędzania jako jednego ze sposobów do spełniania marzeń. Zadaniem dzieci było wykonanie pracy plastycznej w formacie A3 dowolną techniką. Podczas oceniania przez jury było brane pod uwagę: zgodność wykonanej pracy z tematem konkursu, samodzielność i oryginalność pracy jak również jej estetykę. W obydwóch szkołach zostały wyłonione I, II, III miejsca oraz wyróżnienia.

Zespół Szkolno Przedszkolny w Szwarcenowie
I miejsce zajęła Oliwia Dembek
II miejsce zajęła Aleksandra Zbonikowska
III miejsce zajął Aleks Sochacki
Wyróżnienia:
Marta Urbańska
Wiktor Woźniak
Filip Kulwicki
Oliwia Kamińska

Szkoła Podstawowa w Ostrowitem
I miejsce zajęła Lena Dembek
II miejsce Jan Ostrowski
III miejsce Stanisław Urbanek
Wyróżnienie:
Weronika Gorzka

Dzięki wsparciu banku PKO w Nowym Mieście Lubawskim i wójtowi gminy Biskupiec Panu mgr. inż. Arkadiuszowi Dobek wszystkie dzieci, które brały udział w konkursie otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe. Bardzo dziękujemy za wsparcie a dzieciom składamy gratulację!
SP Szwarcenowo
Uczestnicy i organizatorki konkursu

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

 


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5