Skarbonki z recyklingu

2019-11-25 13:56:31 (ost. akt: 2019-11-25 13:58:57)
Uczniowie ze Szwarcenowa i Ostrowitego oraz ich skarbonki

Uczniowie ze Szwarcenowa i Ostrowitego oraz ich skarbonki

Autor zdjęcia: SP Szwarcenowo

Uczniowie ZSP z Szwarcenowa oraz SP z Ostrowitego wzięli wspólny udział w zajęciach plastyczno-technicznych, które odbyły się w SP Ostrowitem.
W ramach programu SKO realizowanych w tych dwóch szkołach zachęcających uczniów do oszczędzania, dzieci wykonały „świnki skarbonki”. Jak również uczestniczyły w pogadance o oszczędzaniu i płynących z tego korzyści na przyszłość. Dowiedziały się między innymi, że oszczędności nie dotyczą tylko pieniędzy ale, że oszczędzać możemy również inne rzeczy: wodę, prąd, papier, klej itp., dzięki którym też mamy w związku z tym oszczędności finansowe. A że oszczędzanie jest takie ważne i nie tylko pieniędzy to wszystkie świnki zostały wykonane z recyklingu, aby pokazać uczniom jak można drugi raz użyć rzeczy, które chciały już wyrzucić. Zajęcia przygotowały i poprowadziły panie Angelika Dobek i Jonata Filich.

Angelika Dobek SP Szwarcenowo

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5