Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Ostrowitem

2019-01-22 11:22:32 (ost. akt: 2019-01-22 11:30:32)
Uczniowie ze szkoły w Ostrowitem podczas występu

Uczniowie ze szkoły w Ostrowitem podczas występu

Autor zdjęcia: SP Ostrowite

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Ostrowitem połączony był z tzw. z choinką szkolną i spotkaniem z Mikołajem.
20 stycznia 2019 roku w niedzielę na uroczystość choinki szkolnej, Mikołaja a w szczególności występy naszych dzieci poświęcone Babciom i Dziadkom licznie przybyli zaproszeni goście i społeczność lokalna. Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Barbara Kołpacka, która serdecznie przywitała przybyłych gości i życzyła wszystkim dobrej zabawy. W pięknie udekorowanej sali  dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I – III i chórek szkolny pod kierunkiem wychowawczyń przedstawiły program składający się z wzruszających wierszy, piosenek okolicznościowych oraz inscenizacji. Występy naszych najmłodszych bardzo się podobały, o czym świadczyły gromkie brawa. Po części artystycznej wszyscy zebrani bawili się przy muzyce. Najmłodsze dzieci bawiły się  w kulkolandii. Nie obyło się bez najważniejszego gościa choinki czyli św. Mikołaja, który obdarował dzieci prezentami przygotowanymi przez rodziców z Rady Rodziców. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

SP Ostrowite
Uczniowie ze szkoły w Ostrowitem podczas występu

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5