Razem z firmą Ziemar odwiedziliśmy pierwszaków w gminie Biskupiec

2018-12-05 12:50:08 (ost. akt: 2018-12-05 13:13:35)

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski

Razem ze Zbigniewem Ziejewskim z firmy Ziemar wybraliśmy się do szkół podstawowych w Szwarcenowie, Bielicach i Biskupcu. Każdy z tamtejszych pierwszoklasistów otrzymał pudełko śniadaniowe.
Cóż sprawia większą radość niż obdarowywanie dzieci podarkami? Jak co roku "Gazeta Nowomiejska" wraz ze swoimi partnerami prowadzi akcję "Czas na drugie śniadanie". Odwiedzamy wszystkich pierwszoklasistów w powiecie nowomiejskim. Każdy dostaje pudełko śniadaniowe, w którym może nosić kanapki, owoce i przekąski do szkoły. W środku zawsze jest słodka niespodzianka.

Tym razem wybraliśmy się do szkół w Szwarcenowie, Bielicach i Biskupcu. Towarzyszył nam Zbigniew Ziejewski, prezes firmy Ziemar ze Szwarcenowa. Każde dziecko dostało pudełko ze słodką wkładką. Uczniowie z uśmiechami deklarowali, że będą dbać o to, by zawsze mieć przygotowane drugie śniadanie.

mzalCzytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5