Zabawa w stylu country, zlot motocykli i wiele atrakcji z okazji Dnia Dziecka w Biskupcu Pomorskim

2016-06-04 22:48:24 (ost. akt: 2016-06-04 23:04:52)
Malowanie graffiti sprawiło wielką frajdę

Malowanie graffiti sprawiło wielką frajdę

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W sobotnie popołudnie w Biskupcu Pomorskim zdominowała impreza pn. „Wszyscy jesteśmy dziećmi”, która została zorganizowana z okazji Dnia Dziecka. Dla najmłodszych, a także tych trochę wcześniej urodzonych, przygotowano atrakcyjny program.
W amfiteatrze czynne było „dmuchane miasteczko”, a na scenie występowały zespoły młodzieżowe. Wielką frajdę mieli młodzi uczestnicy imprezy, którym zaproponowano zabawę malowania graffiti. Owocem tego punktu programu były wielobarwne dzieła wyczarowane sprayem.

Jak zwykle w Biskupcu swój blok zabawowy przygotowali strażacy ochotnicy. Plac przed remizą aż roił się od chętnych do udziału w zabawach oraz konkursach. Na koniec była możliwość przejażdżki prawdziwym bojowym autem — oczywiście na sygnale. Chętnych nie brakowało.

Innym atrakcyjnym elementem programu była humorystycznie zagrana scena, jakby żywcem wyjęta z historii dzikiego zachodu. Countrowy nastrój udzielił się publiczności, która została wciągnięta w kowbojską zabawę.

Imprezie towarzyszył zlot motocyklowy, w którym wzięli udział miłośnicy jednośladów, skupieni w klubie przy iławskim PTTK i nie tylko. ul

Strażacy z OSP w Biskupcu przygotowali swój program dla dzieci
( U dołu) Zabawa w stylu country w Biskupcu

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5