Nasze marzenia uwieczniliśmy na kartkach papieru

2016-02-02 22:04:45 (ost. akt: 2016-02-02 22:17:46)
Agnieszka Laskowska i Jakub Suchocki z nagrodami w konkursie

Agnieszka Laskowska i Jakub Suchocki z nagrodami w konkursie

Autor zdjęcia: Nadesłane

Jesienią uczniowie niepełnosprawni ze Szkoły Podstawowej w Lipinkach brali udział w dwóch konkursach plastycznych i zdobyli znaczące nagrody, którymi chcemy się pochwalić.
Agnieszka Laskowska z klasy IV zajęła I miejsce w kategorii klas IV – VI szkoły podstawowej w lokalnym konkursie „Marzenia i pasje oczami osoby niepełnosprawnej”. Konkurs zorganizowało Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski w Nowym Mieście Lubawskim we współpracy z Powiatowym Centrum Rozwoju Edukacji oraz powiatowymi koordynatorami ds. doradztwa w szkołach. W tym samym konkursie uczeń klasy V Jakub Suchocki zdobył wyróżnienie.

Kolejny konkurs, a tym razem sukces przypadł Tomaszowi Herdzikowi także z klasy V naszej szkoły, który zdobył wyróżnienie z Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Portalu Integracyjnego Domek Baby Jagi pt. „Moje Marzenie”.


W tym konkursie brał udział także Adam Ziętarski z Sumina (na zdjęciu u dołu), uczeń klasy II Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kisielicach, i zdobył on w tym konkursie nagrodę specjalną.
Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów i życzymy im kolejnych sukcesów.

Teresa Ziętarska


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5