Certyfikowane roboty

2015-06-11 16:29:59(ost. akt: 2015-06-11 16:33:35)
Pan Arkadiusz (z prawej) podczas odbioru certyfikatu z rąk Marszałka

Pan Arkadiusz (z prawej) podczas odbioru certyfikatu z rąk Marszałka

Autor zdjęcia: Urząd Marszałkowski

Arkadiusz Dejnarowicz z Bielic organizuje zajęcia edukacyjne Mój-Robot.pl, dzięki którym dzieci w wieku szkolnym rozwijają wiedzę o robotyce. Pan Arkadiusz otrzymał z rąk Gustawa Marka Brzezina, Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego prestiżowe wyróżnienie – certyfikat „Produkt Warmia Mazury” świadczącego o wysokiej jakości zajęć. Dodatkowo Ośrodek Rozwoju Edukacji przyznał przedsięwzięciu tytuł „Miejsce Odkrywania Talentów”.
Zajęcia Mój-Robot.pl to niesamowita szansa dla dzieci i młodzieży na poznanie niezwykłej, pełnej pasjonującej wiedzy krainy robotyki i automatyki. Klocki Lego Mindstroms pozwalają na projektowanie robotów, które „ożywają” dzięki oprogramowaniu dostosowanemu do młodego wieku kursantów.

— Korzystanie z robotyki w tak młodym wieku pozwala na elastyczne kształtowanie umiejętności małych przedszkolaków i przemycanie im wielu aspektów nauk ścisłych. Nasze zajęcia możemy prowadzić w wielu miejscach dzięki mobilności naszych trenerów — relacjonuje Arkadiusz Dejnarowicz.
Od przyszłego roku właściciel firmy planuje rozszerzyć sieć zajęć o następne miejscowości.

Prestiżowe wyróżnienia
— Bardzo cieszy nas fakt otrzymania z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego tak prestiżowego wyróżnienia, czyli certyfikatu „Produkt Warmia Mazury”. Jest to świadectwo wysokiej jakości naszych zajęć. Dodatkowo Ośrodek Rozwoju Edukacji przyznał nam tytuł „Miejsce Odkrywania Talentów”. Cieszymy się, że zostaliśmy zauważeni, jako miejsce kształtowania młodego pokolenia — mówi w imieniu swoim i trenerów pan Arek.

Warto wspomnieć, że pan Arkadiusz zaprosi do zabawy z robotami podczas Festynu Rodzinnego, który odbędzie się w sobotę, 13 czerwca w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście.

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5