Strażacki piknik dla najmłodszych w Biskupcu

2015-05-31 14:19:37(ost. akt: 2015-05-31 14:37:00)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Strażacy ochotnicy z Biskupca Pomorskiego zrobili wielką frajdę dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. W amfiteatrze Gminnego Ośrodka Kultury zorganizowali festyn z nagrodami i sporą ilością wody.
Współorganizatorem strażackiej imprezy był Gminny Ośrodek Kultury, a prowadzącym zabawy sam naczelnik jednostki — druh Jan Atłachowicz, którego wspomagali zarząd i inni członkowie OSP.

Na imprezie nie zabrakło wójta gminy Biskupiec — Arkadiusza Dobka, który włączał się do zabaw z dziećmi. Również sołtys Biskupca — Andrzej Plichta nie stronił od zabaw z najmłodszymi uczestnikami festynu. Porcję zdrowego ruchu przy muzyce zaproponował Maciej Remiszewski z Remmic Art University.

Końcowym akcentem strażackiej imprezy był pokaz tzw. kurtyny wodnej, działka do gaszenia pożarów na wozie bojowym. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się przejazdy wozami strażackimi.
ul

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5