„Miodobranie” w Czerwonce

2019-07-10 11:52:37 (ost. akt: 2019-07-10 12:14:17)
Na licznie zebranych mieszkańców sołectwa i zaproszonych gości czekało wiele atrakcji zarówno na scenie, jak i poza nią. Na festynie, można było kupić wyroby pszczelarskie i domowe jedzenie przygotowane przez mieszkańców Czerwonki.
Nie brakowało atrakcji dla najmłodszych: dmuchanej zjeżdżalni, malowania buziek i robienia „tatuaży”. Ze sceny płynęły różne rodzaje muzyki zarówno ludowej jak i rozrywkowej. – Piknikowa atmosfera i dobra muzyka to niezawodny przepis na zabawę na świeżym powietrzu. Dziękuję sołectwu za przygotowanie kolejnej imprezy wzbogacającej nasz gminny kalendarz letnich wydarzeń – komentował obecny na imprezie burmistrz Biskupca.


Imprezę zainaugurował występ grupy artystycznej „Warmińska Kuźnia”, która zaprezentowała publiczności wspaniałe widowisko „Kiermas”. Oprócz gospodarzy mogliśmy zobaczyć także Zespół Pieśni i Tańca „Kurpie” z Rozóg, dziecięcą grupę taneczną „Podkówki”, zespół Apropo’s oraz Pulse Generation. Gwiazdą wieczoru był zespół Imperium – jeden z najpopularniejszych zespołów muzyki rozrywkowej lat 90. Zabawa taneczna przy takich hitach jak „Żółte tulipany” czy „Biała kalina” trwała do późnych godzin nocnych.


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5