Mobilna ekspozycja – odkryj świat firmy Egger

2017-07-17 00:00:00(ost. akt: 2017-07-17 13:04:50)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Materiał prasowy

Wkrótce do Polski zawita Egger Truck – mobilna ekspozycja, która już kilka razy przemierzała polskie drogi, prezentując w poszczególnych miastach, dystrybutorom, firmom produkującym meble, czy architektom nasze produkty oraz ich innowacyjne wizualizacje.
Tym razem Egger Truck w trakcie swojej podróży po Europie zawita do Biskupca i bedzie partnerem Dni Miasta Biskupiec. Podczas dwudniowego przystanku (28 lipca, 11.00-19.00; 29 lipca, 11.00-20.00, dawny teren jednostki wojskowej), dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, uchylimy drzwi do świata naszej firmy, stworzymy możliwość innowacyjnego i interaktywnego zaprezentowania naszego przedsiębiorstwa, marki oraz produktów.

Odkrywanie to myśl przewodnia naszego wydarzenia. Już przy samym wejściu, przechodząc przez las pełen świergotu ptaków, nasi goście doświadczą wszystkimi zmysłami filozofii naszego przedsiębiorstwa. Natępnie będą mogli przyjrzeć się m. in: wirtualnej prezentacji cyklu życia produktów. Animowane i dokumentalne sekwencje filmu pokażą, jak działa nasz cykl środowiskowy i dlaczego zrównoważony rozwój ma dla nas tak duże znaczenie. Kolejna stacja w naszym Trucku to wirtualny dom. Ta instalacja umożliwi naszym gosciom obsługujacym interaktywny, szklany kokpit przejście po wirtualnych wnętrzach. Po drodze dociekliwi będą mogli uzyskać informacje na temat wykorzystanych przy budowie domu produktach oraz przyjrzeć się dokładnie poszczególnym elementom konstrukcyjny, czy tez materiałom z których powstały meble.

Ponadto mieszkańcy Biskupca i okolic będą się mogli zapoznać z całym asortymentem naszych materiałów, a także zadać pytania dotyczące naszej firmy, inwestycji w Biskupcu. Wszystkim zainteresowanym podpowiemy również co zrobić, aby dołączyć do naszego zespołu i stać się częścią unikatowego projektu. Zapraszamy serdecznie.

Jak rozpocząć pracę w firmie Egger?

Firma Egger została założona w 1961 r. w St. Johan w Austrii i od tego czasu nasza grupa na całym świecie zatrudnia około 8.000 osób z 50 krajów (17 zakładów produkcyjnych). Pracownicy naszej firmy tworzą jeden, silny zespół i czują się bardziej jak rodzina i grupa przyjaciół, niż współpracownicy. Praca w naszej firmie to dążenie do wspólnego sukcesu. Podejmujemy ambitne zadania, dbamy o kulturę przedsiębiorstwa, która cechuje się tradycyjnymi wartościami i odpowiedzialnością.

Jako pracodawca wierzymy w przejrzystą strukturę wartości i warunki przyjazne pracownikowi. Inwestujemy w pracowników, dlatego oferujemy uczciwe, stabilne i długoterminowe możliwości zatrudnienia. Promujemy swobodną atmosferę pracy, gdzie wszyscy służą sobie pomocą. Dbamy o pomyślne łączenie życia zawodowego i rodzinnego.

W Biskupcu planujemy stworzyć nowoczesny zakład produkcyjny, co istotnie wpłynie na komfort pracy. Ponadto, tak jak w pozostałych naszych zakładach, zapewnimy bezpieczne i higieniczne warunki pracy oraz świadczenia socjalne.

Wszystkich chętnych, którzy chcą dołaczyć do naszego zespołu, zachęcamy do przesyłania CV na adres: rekrutacja@egger.com lub info-bis@egger.com. Nasze aktualne oferty pracy znajdziecie Państwo na [nofollow=http://www.pracuj.pl]www.pracuj.pl[/url] oraz w Biskupieckim Urzędzie Pracy.


Więcej informacji:
www.biskupiec.egger.com
w trakcie wakacji, w każdą środę (11.00-16.00) zapraszamy również do naszego namiotu informacyjnego na Placu Wolności


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5