Utonął w centrum miasta, choć chciał jedynie umyć ręce w stawie

2021-06-21 11:29:36 (ost. akt: 2021-06-21 11:31:06)

Autor zdjęcia: KPP w Piszu

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności utonięcia 57-letniego mężczyzny. Do tragedii doszło w Białej Piskiej, w stawie znajdującym się w centrum miasta. Mężczyzna prawdopodobnie wpadł do zbiornika myjąc sobie w nim ręce. Pomimo prowadzonej reanimacji 57-latka nie udało się uratować.
Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności utonięcia 57-letniego mężczyzny. Do tragedii doszło w Białej Piskiej w stawie znajdującym się w centrum miasta. Mężczyzna prawdopodobnie wpadł do zbiornika myjąc sobie w nim ręce. Pomimo prowadzonej reanimacji 57-latka nie udało się uratować.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę ( 20 czerwca br.) po godz. 22.00 w Białej Piskiej. Wtedy też starszy mężczyzna wpadł do stawu znajdującego się w centrum miasta.

Na pomoc natychmiast ruszyli mu interweniujący policjanci, którzy wspólnie ze strażakami wyciągnęli mężczyznę z wody. Do czasu przybycia służb medycznych funkcjonariusze prowadzili jego resuscytację krążeniowo- oddechową. Niestety nie udało się uratować 57-letniego mieszkańca gminy Biała Piska.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna ten podszedł do stawu, aby umyć sobie ręce. W pewnym momencie wpadł do wody i nie mógł wyjść na brzeg. Po chwili słychać było jego wołanie o pomoc. Świadkowe zadzwonili natychmiast po służby ratunkowe.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

KPP w Piszu

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5