Czy orlicy Znicza sięgną po puchar prezesa PZPN? Sprawdzian już jutro

2021-01-22 10:00:00 (ost. akt: 2021-01-22 08:35:27)

Autor zdjęcia: Znicz Biała Piska

Młodzieżowe zespoły Znicza nie próżnują. Orlicy przygotowują się do sobotniego turnieju w Ełku, a trampkarze i juniorzy po powrocie z obozu w Iławie cały czas szlifują formę.
Orlicy, podopieczni trenera Janusza Strongowskiego, będą rywalizować w Ełku w półfinale eliminacji wojewódzkich Turnieju o Puchar Prezesa PZPN U11.

Ich rywalami będą: Rona 03 Ełk, Junior Ełk, Mrągowia Mrągowo, SKS Szczytno oraz Mini Soccer Academy Mrągowo. Turniej odbędzie się systemem każdy z każdym, a awans do finału wywalczą dwie najlepszego ekipy zmagań grupowych.

Z kolei podopieczni Adama Ożarowskiego rozegrali kolejny w ostatnich dniach sparing. Tym razem w hali Szkoły Podstawowej w Białej Piskiej zmierzyli się z Juniorem Ełk, pokonując pewnie rywali 8:3.

Trampkarze mieli okazję zagrać po raz pierwszy w nowym komplecie strojów. Zakup sfinansowała firma Pel-Paz, jej logo znalazło się na przodzie koszulek, a klub zdecydował się na markę Joma, która od kilku lat towarzyszy naszym drużynom.

— W imieniu chłopców i trenera dziękujemy za zainwestowanie w sprzęt dla młodzieży. Cieszymy się, że klub cieszy się dużym zainteresowaniem w środowisku lokalnym, a nasi piłkarze, od tych najmłodszych po seniorów, mają coraz lepsze warunki do rozwoju i godnego reprezentowania miasta, powiatu i całego regionu! — słyszymy w czerwono-zielonych szeregach.

Znicz Biała Piska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5