Dzielnicowy zebrał 5 ton nakrętek na leczenie Oli i Wiktora!

2018-09-21 11:14:57(ost. akt: 2018-09-21 11:19:54)
Mł.asp. Adam Trzonkowski

Mł.asp. Adam Trzonkowski

Autor zdjęcia: KPP Pisz

We wrześniu minionego roku dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej Piskiej- mł. asp. Adam Trzonkowski rozpoczął drugą edycję zbierania nakrętek.
W akcję zaangażował się cały powiat piski. Nakrętki zbierane były w przedszkolach, szkołach i w różnego rodzaju instytucjach. Pełne reklamówki przynosili do komisariatu także mieszkańcy. A wszystko to na szczytny cel, by pomóc chorym dzieciom.

W pierwszej edycji dzielnicowy zebrał 2,5 tony nakrętek. Był wówczas bardzo zadowolony, że udało się nazbierać aż tyle. Druga edycja była ogromnym zaskoczeniem. Nikt nie przypuszczał, że uda się nazbierać aż 5 ton nakrętek. A to wszystko dzięki ludziom dobrej woli, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie. Pieniądze ze sprzedaży nakrętek przeznaczone zostaną na leczenie Oli i Wiktora z Pisza.

Obrazek w tresci

Jak mówi Adam: „zbieranie nakrętek to szczytna akcja, bo zamiast wyrzucać je do śmieci, pieniądze z ich sprzedaży pomogą chorych dzieciom. Tegoroczna akcja przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować tym wszystkim osobom i instytucjom, które mi pomagają w realizacji tego przedsięwzięcia. Bardzo wszystkim dziękuję i zapraszam do kolejnej edycji.”

Obrazek w tresci

Mł. asp. Adam Trzonkowski nie poprzestaje na laurach. Kończy drugą edycję i już rozpoczyna trzecią. Tym razem chciałby pomóc innym dzieciom potrzebującym wsparcia. Stąd zwraca się do rodziców z powiatu piskiego, którzy mają chorą pociechę i prowadzą już zbiórkę nakrętek. Dzielnicowy bardzo chętnie wesprze ich w tym przedsięwzięciu. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z Adamem (tel. 504 750 341).

Adam apeluje do mieszkańców i instytucji, by w dalszym ciągu zbierali nakrętki. Może tym razem uda się zebrać ich jeszcze więcej. Mile widziane będą także osoby, które zechcą pomóc dzielnicowemu w tym przedsięwzięciu.

Kolejny już raz trzymamy kciuki za Adama. Życzymy mu, by nie zabrakło mu charyzmy w realizacji tak wspaniałych przedsięwzięć.

KPP Pisz

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. prawda #2589642 | 81.15.*.* 26 wrz 2018 22:38

    sam po śmietnikach chodził...czy może ludzie przynieśli...??? nie przypinaj gwiazdy za uczynki innych...

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5