Pierwszy sparing wypadł dobrze. W drugim było już gorzej

2015-02-05 12:00:00 (ost. akt: 2015-02-05 13:30:41)
zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Chociaż boiska pokrywa biały puch piłkarze nie zapadają w sen zimowy. W trudnych warunkach atmosferycznych pracują nad wytrzymałością i sprawdzają różne ustawienia taktyczne. Służą temu treningi siłowe i mecze towarzyskie.
Pierwszy sparing mają za sobą piłkarze Znicza Biała Piska. — Wypadliśmy w nim bardzo dobrze. Wygraliśmy w Łomży z tamtejszym ŁKS-em 3:0. Dwie bramki zdobył Daniel Świderski, a jednego gola dołożył Konrad Radzikowski. Na pochwałę zasługują także Łukasz Gryko i Michał Świderski, którzy zaliczyli odpowiednio dwie i jedną asystę — ocenia sobotni (31 stycznia) mecz Ireneusz Piwko, trener Znicza Biała Piska. — Piłkarze czują głód piłki. Z wiadomych przyczyn zimą większy nacisk kładziemy na przygotowanie motoryczne. Na pewno musimy poprawić wymianę pozycji. Na szczęście jeszcze wiele sparingów przed nami. Cieszę się, że nawet w sparingu piłkarze walczą o zwycięstwo. Aktualnie mam do dyspozycji dziewiętnastu graczy — wylicza szkoleniowiec Znicza. Od kilkunastu dni z zespołem seniorów trenuje utalentowany junior Marcin Czajkowski. — Poza tym doszedł do nas Maciej Kierznowski. Do swojego macierzystego klubu - Wissy Szczuczyn wrócił Wojciech Łapiński. To jak na razie jedyny nasz ubytek — dodaje Ireneusz Piwko.

Wczoraj (4 lutego) nie było jak tam różowo. Czerwono - zieloni ulegli w Kętrzynie swojemu ligowemu rywalowi — MKS Korsze. Do przerwy ekipa z Białej Piskiej przegrywała 0:1, po zmianie stron straciła kolejne dwa gole.

MKS Korsze — Znicz Biała Piska 3:0 (1:0)

Znicz: Masłowski — Lipowski, Denert, Ekstowicz, Butkiewicz, Falkowski, M. Świderski, Romachów, Kierznowski, D. Świderski, Adamiec

Od jutra w sprzedaży. Tylko ciekawe informacje, polecam :)


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5