Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Podziękowanie dyrektor Bartoszyckiego Domu Kultury Katarzyny Basak

Podziękowanie za współpracę! Szanowni Państwo, przez ostatnie 7 lat wraz z Wami tworzyłam i kreowałam "perełkę kultury", jaką jest Bartoszycki Dom Kultury. Przez ten czas zdążyłam doskonale rozpoznać bolączki, ale także dostrzec mocne strony tej placówki.

Bywały różne chwile, jedne były radosne, inne mniej przyjemne. Wraz z moimi pracownikami starałam się być częścią zespołu, który z wielkim zaangażowaniem i determinacją starał się działać na rzecz mieszkańców naszego miasta. Kilkuletnia praca w Bartoszyckim Domu Kultury była dla mnie wspaniałą lekcją życia, zaś zdobyte tutaj doświadczenie - bezcenne.

Pokochałam to miejsce, ale nade wszystko ludzi, z którymi dane mi było pracować i współpracować. Teraz zostawiam tutaj cząstkę siebie, ale też czerpię siłę z tego co się zdarzyło!

Dzisiaj, w przeddzień mojego odejścia z BDK, pragnę wszystkim złożyć gorące podziękowania. Dziękuję za współpracę moim pracownikom, instruktorom godzinowym, organizacjom pozarządowym, instytucjom, partnerom społecznym, podmiotom lokalnego biznesu, mediom i tym wszystkim, których miałam szczęście i sposobność spotkać na swoje drodze.

Dziękuję za Waszą serdeczność, pomoc - nieocenioną! Bez Państwa realizacja zamierzeń kulturalnych oraz inwestycyjnych byłaby niemożliwa, a na pewno utrudniona. Jednocześnie dziękuję za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście. Wykonywana praca dzięki Wam była o wiele przyjemniejsza, niż mogłoby się wydawać.

I na koniec…. dziękuję, że mogłam z Państwem przeżyć najcudowniejszą przygodę swojego życia i pracować, bawiąc się jednocześnie.

Wiem jedno.... nie wszystko co się liczy jest policzalne. Najbardziej liczy się nie nasza praca, tylko to, ile wkładamy w nią serca. Cudownie, że miałam taką sposobność, aby chociaż trochę zmienić na lepsze nasz niewielki wycinek lokalnej rzeczywistości.

Dziękuję!!!!!!


Dyrektor Bartoszyckiego Domu Kultury
Katarzyna Basak
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Bartoszycki Dom Kultury oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Katarzyna Basak: — Praca w BDK była przygodą mojego życia
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5