Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Klubowiczka Młodzieżowego DKK w Bartoszycach laureatką ogólnopolskiego konkursu literackiego "Trzy strony"

4 grudnia 2017 roku w Instytucie Książki w Krakowie odbędzie się gala rozdania nagród oraz ogłoszenie zdobywców I, II i III miejsca. Wśród zwycięzców znalazła się Olga Robins, klubowiczka Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki działającego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bartoszycach.

Fundacja Nowoczesna Polska wspólnie z Instytutem Książki z zorganizowali konkurs literacki "Trzy strony", w którym udział wzięli uczestnicy Dyskusyjnych Klubów Książki dla dzieci i młodzieży z całej Polski. Opowiadania zainspirowane cytatem z Jądra ciemności Josepha Conrada przesłało 70 młodych autorów.
Jury w składzie Wojciech Chmielewski, Dariusz Kawa i Jarosław Lipszyc nagrodziło dziewięć opowiadań w trzech kategoriach wiekowych.
W kategorii 16-19 lat wśród nagrodzonych znalazła się nasza klubowiczka Olga Robins!
Serdecznie gratulujemy! Jesteśmy dumni, że Olga reprezentuje bartoszycki klub DKK!

Zachęcamy młodych miłośników książek do zapisywania się w szeregi Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki, który działa w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bartoszycach od 2010 roku.

Miejska Biblioteka Publiczna - Oddział dla Dzieci i Młodzieży
Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki
ul. Ogrodowa 1 a
11-200 Bartoszyce
tel. 89 763 65 16
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Joanna Turuta oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Olga Robins laureatką ogólnopolskiego konkursu literackiego "Trzy strony"
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5