Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Mini Playback Show w Przedszkolu Integracyjnym nr 4

Już po raz czwarty 20 maja 2015 roku w Integracyjnym Przedszkolu Publicznym nr 4 w Bartoszycach zorganizowany został Mini Playback Show.

Impreza muzyczna dostarczyła mnóstwo satysfakcji i radości z obcowania z muzyką, tańcem i sceną oraz odkrywania talentów wśród dzieci. Dzieci w tym roku wcieliły się w gwiazdy muzyki Disco Polo, więc nie mogło zabraknąć takich zespoów jak BOYS, WEEKEND, CZADOMAN i MeGustar.
Dzięki występom dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności artystyczne i na chwilę poczuć smak sławy.
Niezwykłą atrakcją, która była niespodzianką dla dzieci, był występ pań nauczycielek. Z wielkim humorem pokazały ,że bawić się można w każdym wieku.
Jury w składzie: przewodnicząca , pani Edyta Piskorz – uczestniczka programu The Voice of Poland pan Tomasz Milewski – animator muzyczny, pani Anna Trzcińska – dyrektor Integracyjnego Przedszkola Publicznego nr 4, miało trudny wybór, gdyż wszystkie dzieci wystepujące zaprezentowały się z jak najlepszej strony. Po „burzliwych” obradach komisja przyznała po 3 nagrody główne w dwóch kategoriach wiekowych:
Grupy młodsze (3,4-latki):
I miejsce – zdobyły dzieci z grupy II „Misiaki”, które wykonały piosenkę zespołu MeGustar pt.: „Bajo Bongo”. Zwycięski skład zespołu to: Igor Rafalski, Szymon Ciechanowicz, Sylwester Curyła, Sebastian Wrona..

II miejsce – zdobyły dzieci z grupy III „Żabki” , które wykonały piosenkę zespołu Weekend pt.: „Ona tańczy dla mnie”. Dzieci, które wystapiły to: Dominik Szczygielski ,Franek Adamczuk, Aleks Janczak, Zuzia Mroczek, Maja Bucka, Maja Bryl.

III miejsce – zdobyły dzieci z grupy I „Krasnale”, które wykonały piosenkę z repertuaru Czadoman pt.: „Ruda tańczy jak szalona”. Skład zespołu to: Ola Zarzycka, Tosia Wasek, Ania Dziadosz, Bartek Dekert.
Grupy starsze (5,6-latki):
Grupy te wykonały piosenki z repertuaru grupy BOYS.
I miejsce – zdobyły dzieci z grupy V „Gumisie”, które wykonały piosenkę pt.: „Jesteś szalona”. Chłopcy, którzy wytańczyli i wyspiewali to miejsce to:Tymoteusz Szczypior, Patryk Rawłynkiewicz, Przemek Rochmowski, Wiktor Styrańczak, Szczepański Jakub.

II miejsce – zdobyły dzieci z grupy IV „Zajączki” , które zaprezentowały piosenkę pt.: „Ona tańczy dla mnie”. Skład zespołu to: Mateusz Jaroszewicz, Michalina Bokisz, Daria Deluga, Julia Kaliczyńska, Marcelina Górecka i Michał Zadworny.

III miejsce – zdobyły dzieci z grupy VI „Domisie”, które wykonały piosenkę z repertuaru Czadoman pt.: „Chłop z mazur”. W chłopaków z Mazur wcielili się: Kacper Kadziewicz i Przemek Osiński.
Dzieci oraz zaproszeni goście świetnie bawili się jednocześnie kibicując wszystkim uczestnikom.
Dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy i słodkości. Wspólną zabawę uznajemy za wyjątkowo udaną!
Organizatorzy:
Agnieszka Czupajło
Beata Stachowska
Anna Popielarz
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: BeataS oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Mini Playback Show w Przedszkolu Integracyjnym nr 4
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5